Deník Aha! na to upozornila sama nejstarší dcera Karla Gotta (†80). „Firmu Securitas, u které zaměstnávají lidi jako ostrahu, teď šetří kvůli smrti pětatřicetileté ženy při zásahu, který proti ní vedli. Do takových konfliktů se rozhodně nechci dostat. Hrůza!“ napsala nám šokovaná Gottová, která se měla na pozici security v obchodním centru co nevidět zaškolovat. „Ti pracovníci nezvládli agresivní paní a v boji ji asi zabili. Je to strašné...“ povzdechla si.

Nepřiměřený zásah

K tragédii došlo podle finských médií začátkem ledna v nákupním centru Iso Omena blízko města Espoo. Ochranku policie prošetřuje kvůli nepřiměřenému zásahu vůči 35leté ženě, která následně zemřela. Všechny, co mají s případem co do činění, už kriminalisté vyslechli. „Velice se za tento incident omlouváme. Sdílíme smutek pozůstalých,“ stojí mimo jiné v tiskové zprávě firmy Securitas.

Vážné rozhodnutí

„Je to strašné, mám z toho úplně husí kůži,“ svěřila Aha! Dominika s tím, že od plánů, aby v této firmě pracovala, raději ustoupí. „Tuhle práci vážně dělat nechci,“ dodala rezolutně nejstarší Slavíkova dcera.

Bude dělat pro Tima?

Dominika už v lednovém rozhovoru pro Aha! naznačila, že by mohla pracovat pro svého manžela, finského kytaristu Tima Tolkkiho (56). „Chce si založit vlastní agenturu. To by bylo krásné, pracovat z domova...“ věří v rodinnou firmu Gottová.

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe 

Fotogalerie
34 fotografií