Jak informoval francouzský web Purepeople, Adriana Sklenaříková se po oznámení rozvodu rozhodně nehroutí doma v teplákách. V rámci pařížského týdne módy vyrazila na přehlídku módního návháře Stéphana Rollanda (57) do národního divadla v Paláci Chaillot nedaleko Eiffelovy věže a vypadala naprosto perfektně!  

Adriana, jejíž 124 centimetrů dlouhé nohy ji dokonce dostaly do Guinessovy knihy rekordů jakožto modelku s nejdelšíma nohama na světě, se rozhodla svou chloubu náležitě ukázat. Oblékla si sněhově bílý model s krátkou sukní a „záclonkou“ s vysokým rozparkem, která ji chvílemi cudně zahalovala, a jindy zase vystavila nohy na odiv. 

Sklenaříková si na akci povídala hlavně s francouzskou herečkou Valérií Lemercierovou (58) známou například z filmů Hlas lásky (2020) nebo Mikulášovy patálie (2014). Zvěčnit se nechala i s brazilskou kolegyní Cristinou Cordulovou (58). 

Rozpad manželství s úspěšným podnikatelem Aramem Ohanianem (67) přišel po dvanácti letech společného života. V roce 2018 se páru narodila dcera Nina, na kterou se teď modelka soustředí ze všeho nejvíce.

Video
délka: 01:30.04
Video se připravuje ...

Nejdelší nohy světa jsou v Praze! Krásná Adriana promluvila o manželovi! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
67 fotografií