Zatímco Bára Mottlová se vydala s přítelem na zimní dovolenou do Egypta, Inna Puhajková si léčí rány po rozchodu s manažerem Jiřím Rákosníkem v exotickém a dalekém Thajsku. Herečka je čerstvě zamilovaná do přítele Davida Plevy, a tak jsou u ní rajcovní oblečky a sexy pózy na plážích na denním pořádku.

Mezi párem to jiskří a Bára tak žhaví jeho smysly po celý den. U staré lodě na něj v lesklém korzetu špulí zadek, jindy zase velmi nápadně prsí hrudník. „Pořád si píšete (hlavně teda chlapi), kdy už konečně bude taky nějaká fotka z pláže. Tu jedna je,“ napsala Mottlová k sérii několika snímků v plavkách.

Ani Puhajková na své cestě po krásách thajských ostrovů nezahálí. Ve fitku vydřenou postavičku vystavuje v průsvitných či titěrných plavkách a nebojí se ukázat zadeček v tangách. A to se ani nemusí nakrucovat před mužem, do Thajska totiž podle svých slov odletěla sama.  „Odcestovat právě sem, i když jen na pár dní, bylo to nejlepší, co mě mohlo napadnout,“ pochvalovala si únik z Česka moderátorka.

Video
Video se připravuje ...

Inna Puhajková na Plese jak Brno: Měla jsem smolný den! Co se dělo? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
53 fotografií