Objeví se jen v prvních pěti minutách kriminálky a během nich i brutálně zemře. Její postavu servírky Marty Tyrové najdou kriminalisté surově zbitou a znásilněnou v pilinách ve stodole. Režisér Jiří Chlumský (64) nejdřív unesenou dívku pověsil na řetěz v polorozpadlém stavení, pak její zbité a nahé tělo pokryté modřinami obnažil ve scénách se soudním lékařem. „Kaskadérka mě zastoupila v závěrečné scéně na háku, všechny ostatní scény jsem dělala sama,“ prozradila manželka herce Hynka Čermáka (49), která je mu občas i modelkou při focení aktů.

Zima a adrenalin

„Svlékat jsem se musela, ale když to bylo nebezpečné a hrozilo zranění, tak mě raději zastoupili. Párkrát se dublérka se mnou vyměnila i kvůli hrozné zimě a něco bylo až moc kaskadérského,“ popsala herečka s tím, že bylo zajímavé v maskérně sledovat, jak se tak vážná zranění líčí. „Trvalo to asi dvě hodiny. Ale natáčení mi přišlo skvělý, protože jsem po delší době odešla z ateliérů a byla jsem v terénu. V přírodě. Byla to příjemná změna,“ dodala éterická kráska, která má se svlékáním před kamerou zkušenosti už z nekonečného seriálu Ulice.

Nahota i v Ulici

Loni v březnu si ji fanoušci mohli prohlédnout v rouše Evině, když ji seriálový Ota požádal, aby mu stála modelem kvůli novému obrazu. Ovšem tak brutální záběry tam pochopitelně nebyly. Kdo servírku Martu v Místě zločinu České Budějovice sprovodil ze světa, můžete sledovat už dnes večer od 20:10 na prvním programu České televize.

Co se stalo na statku

Druhý děj nového seriálu zavede diváky na statek, kde je nalezena mladá žena. Mrtvá a brutálně znásilněná. Její smrt ostře kontrastuje s krásou šumavské přírody počínajícího podzimu. Kriminalisté uvažují o několika možných motivech vraždy, ale čím dále postupují v pátrání, tím více se obávají, že tento čin žádný motiv nemá a je jen náhodným aktem patologicky narušeného vraha.

Noha neumí řídit!

Štáb strávil na place 103 dní a o překvapení se hned na začátku postaral herec Leoš Noha (54), který hraje jednoho ze členů mordparty. „Hned v prvním obraze prvního natáčecího dne jsme zjistili, že jeden z herců, který má jezdit policejním autem, neumí řídit,“ kroutil hlavou producent Martin Froyda (55). Nejmenoval, ale vše bylo jasné. „Na šumavském exteriéru nás zastihly i parlamentní volby, kdy většina členů štábu odvolila v malé obci Borová Lada,“ prozradil Aha! další zajímavost ze zákulisí.

Video
délka: 01:48.80
Video se připravuje ...

Veronika Čermák Macková z Ulice: Přeji si uvíznout s manželem na opuštěném ostrově tv nova

Fotogalerie
43 fotografií