Oblíbená herečka v poslední době neměla moc šťastné období a musela nějaký čas trávit v Nemocnici Na Homolce. Mluvilo se o chřipce, posléze její ošetřující lékař profesor Petr Neužil promluvil a potvrdil, že se jednalo o prasklinu v obratli.

S takovým zraněním jsou spojené velké bolesti, ale jelikož Jiřina Bohdalová je velká bojovnice, mohla být již minulý týden propuštěna do domácího léčení. Pokud se tak situace nezkomplikuje, mohla by Vánoce trávit s rodinou, což si samozřejmě moc přeje.

„Už je to lepší, takže doufejme, že na Štědrý den to bude v pořádku,“ uvedla nyní Bohdalová v Showtime, který se jí dovolal. Představitelka Fany ze stejnojmenného filmu či Závisti z pohádky Nesmrtelná teta sice přiznává, že jí ještě není nejlépe, ale umí v tom najít i světlou stránku.

„Trochu mi to zkomplikovalo celej vánoční život. Ale za mě dělaj ostatní, takže to je příjemné,“ zavtipkovala herečka, která se naštěstí může spolehnout jak na dceru Simonu Stašovou (67), tak i na své vnuky Vojtu a Marka.

Dosud vždy hýřila energií, a tak nezbývá doufat, že ji nemoc příliš nezbrzdí. „Pořád to ještě je na vyšší úrovni, než u mých vrstevníků,“ popsala svůj elán s nadějí, že se jí zase uleví. 

 

Video
délka: 02:46.96
Video se připravuje ...

Jestli překročíte tuhle hranici, budu se muset bránit. Nejznámější hlášky Jiřiny Bohdalové Videohub

Fotogalerie
100 fotografií