Měla naivní představu, že se po výměně kloubu co nejdříve vrátí na jeviště, ale škodolibý osud rozhodl jinak.

Opožděná oslava

„Každý organismus reaguje jiným způsobem. Mě museli operovat třikrát a pětašedesátiny jsem v srpnu trávila na jednotce intenzivní péče. Nikdo za to nemohl, ale stalo se,“ zavzpomínala zpěvačka. „Myslela jsem, že za dva až tři měsíce budu v pořádku, budu zpívat, jezdit se svou talkshow. A ono se to zkomplikovalo,“ přiznala.

Dívám se dopředu

Naštěstí je už v pořádku a může si se zpožděním dopřát nejen půlkulatiny, ale také oslavy 40 let na hudební scéně. Koncert ke kulatému výročí bude 25. ledna v pražském Divadle Hybernia. Hanka na něm zazpívá i písně z nového cédéčka s názvem Nic nechci vrátit, jež pokřtila tento týden spolu s reedicí kuchařky U stolu s Hankou Křížkovou. „Dívám se dopředu, ne zpátky. Byl to s kmotry Ivou Hüttnerovou, Halinou Pawlowskou a Alešem Cibulkou moc pěkný a hlavně veselý den,“ pochvalovala si Křížková. Už se zase prohání po jevišti divadla Broadway v muzikálu z hitů Waldemara Matušky (†76) Láska nebeská.

Covid jí dal zabrat

Loni bojovala Hanka pro změnu s těžkým covidem. Tři týdny skutečně téměř bez sil ležela a další tři týdny se zotavovala z následků. Padaly jí vlasy a zhoršil se jí zrak. Zpěvačka věří, že má už zdravotní problémy vybrané.

Kolena nebolí

Křížková má už operovaná také obě kolena. První operaci podstoupila v roce 2010, druhou v roce 2018. „Zbavila jsem se bolestí, děkuji,“ říká zpěvačka vděčně.

Video
délka: 01:34.51
Video se připravuje ...

Hanka Křížková je na sebe tvrdá! Zhubla 16 kg, chce dalších deset! Blesk TV

Fotogalerie
20 fotografií