Dara Rolins toho má opravdu hodně, co zpracovat. Na svém Instagramu se proto vypsala alespoň z některých myšlenek, které se jí nyní honí hlavou. „Poslední dny byly dost... zvláštní. Plné emocí. A plná hlava toho, jak je všechny zpracovat. Jsou prostě momenty, kdy se člověk zasekne a nevěří, že to, co vidí, co zažívá, není jen film, ale realita. Napadne vás, jak křehký je život. A štěstí,“ svěřila se 5. prosince dopoledne.

Dara prozradila, že ji kromě vloupání stalkera přímo do jejího domu zasáhla i ztráta dalšího z jejích kamarádů. „Honzík nás oblékal při focení kampaně na můj parfém Lola,“ svěřila se. Stylista Jan Pokorný (†39), o kterém hovoří, nedávno dobrovolně ukončil svůj život skokem z okna. 

„A že vás někdo napadne ve vlastním domě? ,Zážitek‘ z kategorie nečekaný. A na to, že se může stát kdykoliv komukoliv, vás připraví až realita,“ pokračovala a poděkovala všem za vzkazy a slova podpory. „Jsme všichni v pořádku, říkáme si ,mohlo to dopadnout mnohem hůř‘. Ale ten paradox, že se člověk utěšuje slovy ,naštěstí u sebe neměl zbraň‘, je samozřejmě na hlavu. Kde to jsme?“ ptala se řečnicky. 

V náročných časech pak zpěvačka obzvláště oceňuje blízkost své rodiny. „Nepřeji si nic víc, než pokoj a obyčejné štěstí, kdy máte na blízku lidi, které milujete. Tak jako včera večer, na rozsvícení vánočního stromečku ve Vyžlovce, kde žije skoro celá moje i Lolinčina rodina. S mým Kevinem Costnerem po boku. Přeji i vám všem pokojný předvánoční čas,“ popřála fanouškům a sdílela rozesmátou fotku s dcerou i Pavlem Nedvědem, který ji podobně jako Costner (67) ve filmu Osobní strážce ochránil před nebezpečím. 

Video
Video se připravuje ...

Drama v pražském metru. Požár paneláku! A Dara promluvila o konci Nedvěda. Bára Horáková, Lukáš Červený, Facebook

Fotogalerie
91 fotografií