Stalo se tak v odpovědi na otázku, jak teď oba vlastně žijí. „Tři týdny jsme spolu velmi intenzivně – doma, v práci – a pak můj muž odjíždí na svůj rekondiční pobyt na Vysočinu. Tam se na čtyři pět dní setkává s ostatními abstinujícími alkoholiky a se svojí terapeutkou. Je neustále potřeba být ve střehu,“ otevřeně řekla v rozhovoru pro nové vydání Blesku pro ženy.

„Když pak nastane ten večer, kdy má přijet, nemůžu se ho dočkat. Tenhle model je za mě fajn, nemyslím, že je nutné být spolu neustále,“ svěřila dále hvězda seriálu Slunečná.

Má ho v srdci

Martina o svém manželovi mluví velmi hezky. Zároveň má strach, aby jí neodešel za jinou. „I kdyby se mezi námi, nedej bože, něco stalo, třeba by se můj muž zamiloval jinde, vím jistě, že už by mi tam uvnitř někde zůstal. Už bych ho nemohla ze srdce vymazat,“ říká herečka.

„Záchranou každého vztahu je určitě komunikace. Jsem zastánkyní toho, že když se o některých věcech mluví, nebo píše, ztrácejí se ostré hrany. My si s mužem čas od času píšeme dopisy, a já mnohdy, když problém zformuluji na papír, zjistím, že to takový průšvih není. Hodně jsem jich tak zmačkala a ani nepředala,“ dodala Preissová

K alkoholu se vracel

Martin Preissse závislostí na alkoholu a lécích bojoval sedm let. S pomocí terapeutky a několika pobytů v léčebně z toho vyšel vítězně. Abstinuje, ale netají se tím, že je to boj na celý život.

Video
délka: 04:30.84
Video se připravuje ...

Martina Preissová promluvila o své vášni. Věnuje jí celé dva měsíce Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
76 fotografií