„S tím vozíkem mi to víc vyhovuje ne před kamerou, ale v zákulisí. Abych se vláčel někam přes půl republiky a vláčel se někam z jeviště na jeviště, to už pro mě není,“ přiznal Super.cz Jančařík. Jen kvůli křtu kalendáře k divadelní inscenaci Milion udělal výjimku.

Právě divadelní hra Milion je jeho novou profesní vášní. Podílí se na ní coby producent a s Vladimírem Polívkou a Hynkem Čermákem, kteří v ní hrají, slaví úspěchy. Vstupenky na toto představení v divadle Bolka Polívky se prodaly za bleskových 15 minut. A to Jančaříka nesmírně těší.

Svou novou profesi propojil také s centrem Paraple, jehož služby využívá. „Je dobré tam aspoň jednou za rok zajet, zregenerovat se, naučit se zase nové věci, posunout se. Každý milimetr dobrý,“ poznamenal Michal, který ochrnul poté, co mu praskla osmikilová ledvina těsně před transplantací. Výtěžek z kalendáře z fotografií ze hry Milion půjde právě na centrum pro vozíčkáře Paraple. 

Nezapomíná ale prosazovat ani svůj charismatický hlas. „S hlasem se snažím pracovat co nejvíc a čas od času jezdím do České televize dělat české znění k dokumentům. Většinou o zvířátkách, nejlíp mi jde had a kapr,“ vtipkoval bývalý moderátor.

Video
Video se připravuje ...

Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! Hana Höschlová, David Kundrát

Fotogalerie
39 fotografií