Herečky se sešly na oslavě 15. narozenin kosmetické kliniky, kterou vede MUDr. Kateřina Adamcová. Zatímco Mottlová večírek moderovala, Morávková krájela dort. S majitelkou kliniky jsou totiž velmi dobré přítelkyně. 

Jednou jí Morávková dokonce nabídla, že u ní bude klidně sedět na recepci a zvedat telefony, když jí odešla sestřička. Ale na práci zdravotní sestry by si netroufla. Morávková se zahalila celá do zelené. Vynesla lesklou halenku a flitrované sako. 

Ve vánočních barvách ji doplnila Bára Mottlová. Ta zvolila rudé koktejlky, ve kterých předvedla parádní postavu. Natočené vlasy si ozdobila čelenkou s červenými květy a vypadala skutečně skvostně. 

Párty byla zahalena do luxusu. Už jen tabule byla bohatě prostřená, jako na zámecké hostině. Na stole stály vysoké svíčky a vánoční dřevěná postavička Louskáčka. 

"Byla to taková kabaretní show z třicátých let, kterou jsem měla možnost moderovat. Hosté byli pěkně oblečení a podávali se samé předvánoční dobroty. Já jsem si dala třeba českou klasiku, řízek s bramborovým salátem," prozradila Blesk.cz Mottlová. 

Ta už se s majitelkou salonu zná nějaký ten pátek. "Jako herečka potřebuji mimiku a Kateřina mi dává botoxu akorát tolik, kolik je potřeba. Nic nepřehání," dodala Bára, která si luxusní večírek náležitě užila. 

Video
délka: 02:42.00
Video se připravuje ...

Barbora Mottlová: Otvírat chlapů peněženky neumím! A lituju toho! David Turek

Fotogalerie
25 fotografií