Vysoký rozparek byl zkrátka hit večera. Úplně nejvýraznější měla mladičká zpěvačka ze SuperStar Dominique Alagia. Ta přišla téměř nahá. Podobně vysoký rozparek měla i modelka Andrea Kalousová. Sexy nožku vystrčila z šatů úplně celou, rozparek sahal až k tříslům. Konkurovala jí ale herečka Anna Kadeřávková a svou krásnou nohu nechala vykouknout i moderátorka Inna Puhajková

Zahanbit se ale nenechala ani partnerka Marka Ztraceného Marcela, dále pak Patricie Pagáčová, Monika Bagárová a pochopitelně ani Lela Vémola (Ceterová). Jenže u ní měli všichni upřený pohled spíše do vražedného dekoltu než na nohy. 

Své nožky v šatech ukázala i moderátorka Lucie Borhyová nebo Bronzová slavice Eva Burešová. Šaty s rozparkem si vzaly i modelka Natálie Kotková,  novopečená dvojnásobná maminka Jitka Boho, manželka Noida Eliška Bártová, zpěvačka Tereza Mašková, účastnice Love Island Natálie nebo Betty z Masterchefa.

Ovšem zahalnožkový kostým předvedla Stříbrná slavice Ewa Farna. Ta se nasoukala do modrého overalu a pokusila se ztvárnit modrou Sochu svobody. 

Video
Video se připravuje ...

Letošního slavíka bude spolumoderovat Tereza Pergnerová: Jak se těší na návrat na obrazovku? David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
50 fotografií