Než začala samotná party, tak hosté usedli do hlediště koncertní síně a zaposlouchali se do hudebního setu Eternal Love v podání České filharmonie.

 

Krásná hudba v krásném prostoru na nejkrásnějším místě,“ netajila nadšení Daniela Peštová, kterou doprovodil manžel Pavol Habera. Oba se sladili do černé, zatímco zpěvák měl klasický smoking, modelka dlouhé šaty a přes ně sako. 

Do černé se zahalila i slovenská tenistka Dominika Cibulková, která je v jiném stavu. Zvolila černý lesklý model ke krku doplněný rukavičkami, ale nechyběl vysoký rozparek, jež odhalil její svalnaté stehno. Upnuté šaty zase dávaly vyniknout jejímu rostoucímu bříšku. Slovenka s manželem Michalem Navarou čeká druhé dítě. 

Video
Video se připravuje ...

Dokonalý Daniela Peštová a Pavol Habera prozradili: Takhle to chodí u nás doma! Markéta Reinischová

V rafinovaném zlatém modelu se objevila modelka Nikola Buranská, která je už dlouho bez partnera, a tak i na tuhle akci ji doprovodila kamarádka. Filantropka Bára Nesvadbová se bavila ve společnosti Lilie a Karla Janečkových. 

Po skončení koncertu se v prostorách majestátního Rudolfina konala party. Stoly se prohýbaly pod dokonalým jídlem od italského šéfkuchaře oceněného michelinskou hvězdou Vito Mollica. Ten kdysi pro restauraci ve Four Seasonu získal prvního Michelina. Květinová výzdoba a nasvícení braly dech. 

Fotogalerie
27 fotografií