Před blížící se zimou ještě utekla Karolína Mališová na Kanárské ostrovy, kde své sexy tělo nastavuje slunečním paprskům a užívá si moře. O své zážitky se dělí s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí, kam přidává i fotky v plavkách a nutno říci, že v každém modelu vypadá až neskutečně sexy, ať už jde o bikiny nebo jednodílné plavky.

„Jsem sama se sebou spokojená, tak proč se zbytečně zahalovat,“ řekla před časem Blesku a stále nezbývá než souhlasit, mrkněte do galerie a posuďte sami. Ovšem Karolína není jen krásná, ale i chytrá. Pyšní se totiž titulem inženýrka, ovšem cesta k němu byla pro úspěšnou modelku i pořádně trnitá.

Objevila se u ní totiž alopecie, což je nadměrné vypadávání vlasů. „Neustálý stres ze školy, státnice, pendlování mezi Opavou a Prahou, do toho snaha vypadat dokonale na sociálních sítích, prostě tělo řeklo dost. Dávalo mi to dlouho najevo třeba tím, že mě zničehonic strašně bolelo zápěstí, pak záda, kdy jsem týden chodila v předklonu, a pak mi začaly padat vlasy,“ popsala Blesku původ nemoci, kterou půl roku léčila.

Video
délka: 01:03.50
Video se připravuje ...

Misska Karolína Mališová ukázala zadeček! Šaty odhalily víc než chtěla? Markéta Reinischová

Fotogalerie
45 fotografií