Tříměsíčního Maxe vzala Markéta Muzikářová na křest videoklipu skupiny Red Zone. Tam se synkem v náruči ochotně pózovala s hlavními protagonistkami skupiny. A malý chlapec se tvářil spokojeně. Aby také ne, mezi tolika ženskými.

I holkám se miminko moc líbilo. S naducanými tvářičkami a kudrnatými vlásky vypadá jako andělíček. Muzikářová s manželem se o třetí miminko snažili dlouho, proto si své těhotenství nechávala až do 6. měsíce pro sebe. Pak ji kvůli vyššímu věku pochopitelně sužovaly černé myšlenky ohledně zdraví miminka a strachovala se o něj až do poslední chvíle. Nakonec se vše vydařilo a chlapec se má čile k světu.

Video
Video se připravuje ...

Nejsi v tom sama: Markéta Muzikářová - Snaha o dítě mě stála strašně moc peněz a času, pomohl mi až tibetský láma. Videohub

Na akci se po dlouhé době objevilo i slavné trio Maxim Turbulenc. Pánové si kdysi získali slávu nejen díky svým „vytuněným“ dětským písničkám, ale hlavně kvůli své těžké váze. Jenže to už dnes neplatí. Všichni do jednoho přebytečná kila shodili a barevné kostýmy na nich plandají.

Nový videoklip kromě Muzikářové pokřtil i zpěvák Viktor Dyk, který přivedl svou přítelkyni Radku Prchlíkovou s jejími dětmi. Vesele se bavil s showmanem Richardem Genzerem. O zábavu postaráno měla i Lucie Zedníčková. Přípitek pak uvedl moderátor a olympionik Roman Šebrle.

Fotogalerie
44 fotografií