Interpret hitů jako Má svůj den, Mám rád vůni tvý kůže nebo písní ze slavných muzikálů do koncertu dal všechno. Zpíval jako o život a v jednu chvíli mu tak trochu o život šlo. 

Mezi písněmi jsem se utíkal převléknout do zákulisí, bohužel jsem uklouzl, a jak jsem se snažil zabránit drsnému pádu, dal jsem před sebe ruku, ani nevím, na co jsem spadl, a najednou všude krev,“ svěřil se Blesku Pavel Vítek.

Naštěstí okamžitě přiběhli zdravotníci, které jsem měl v zákulisí pro každý případ, a nakonec jsem to odnesl já. Ruku mi ošetřili a vyprodaná Lucerna snad nic nepoznala,“ dodal po koncertu zpěvák. Pád a krev vyděsily i jeho „manžela“ Janise Sidovského.

Video
délka: 04:18.25
Video se připravuje ...

Hvězda Fantoma Pavel Vítek oslaví 60: Jako dárek si dal Lucernu Petr Macek, Elmer Carvalho

Jsem na Pavla opravdu hrdý, za tímto koncertem je neuvěřitelná spousta práce, když se Pavel zranil, dost jsem se vyděsil, ale všechno zvládl a dokázal, že je profesionál,“ strachoval se Janis. 

Pavel měl na svém narozeninovém koncertě spoustu hvězdných hostů, jako Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Veronika Žilková, Daniel Hůlka, Marian Vojtko... 

„Měl jsme kolem sebe spoustu přátel, kteří mě celý život provázejí mou kariérou, a radost z jejich přítomnosti přehlušila všechnu bolest ze zraněné ruky,“ dodal už s úsměvem oslavenec. Se skupinou 4 Tenoři premiérově zazpívali  jednu píseň z jejich nového alba, které vyjde na podzim.

Fotogalerie
41 fotografií

Fotogalerie
41 fotografií