Bývalá finalistka Miss ČR, modelka Denisa Přibylová se v roce 2017 provdala za tehdy vlivného producenta a podnikatele Jiřího Jurtina. V roce 2018 se jim narodil syn. Ale štěstí dlouho nevydrželo a kráska od manžela odešla. 

Byla to pro něj rána, ale nejvíc ho ranilo, že přišel o syna,“ řekl Blesku známý manželů s tím, že to bylo ještě před covidovou pandemií. V té době prasklo, že má obří dluhy, a jeho žena mu dokonce měla vyhrožovat, že ho udá.  

To jsou lživé informace. Nikdy bych nikomu nevyhrožovala. Byl to otec mého syna, jsem velmi lidská, a i když měl problémy, vždycky jsem vše pochopila a pomohla mu. Žádný konflikt jsme ani neměli,“ sdělila eXtra.cz s tím, že jde o velmi citlivou věc a že by rodina raději celou záležitost řešila v soukromí.

Video
Video se připravuje ...

Miss Karolína Kopíncová: Přiznala plastiku ňader! David Turek

Jiřímu jsem se vždy snažila pomoci kvůli malému. Nemohu o něm říct nic špatného. Byl to hodný člověk,“ dodala pak závěrem bývalá modelka. 

Do dluhové pasti se producent velkofilmu Lída Baarová dostal muzikálem podle Vorlíčkovy legendární pohádky Tři oříšky pro Popelku. Už za dva měsíce po premiéře (říjen 2018) vyhlásil, že jsou na mizině, a představení odpískal. Nejenže doteď dluží Kongresovému centru přes milion na nájmu, ale peníze od něj neviděli ani mnozí herci.

Denisa je spoluzakladatelkou nadačního fondu Nejen srdcem září štěstím a věnuje se realitám. O svém bývalém partnerovi po rozchodu nikdy nemluvila. Velkou kamarádkou Denisy je misska Kateřina Sokolová, se kterou se poznala během klání Miss ČR 2007. 

Fotogalerie
17 fotografií