Celé prázdniny trávila Lucie ve svém divadle, kde s kolegyněmi zkoušela českou verzi americké komedie Maminy (v originále Motherhood – The Musical) autorky Sue Fabischové. 

Maminy jsou po všech stránkách jedno z nejkrásnějších představení, jaké jsem kdy mohla hrát, o to víc, že je v našem milovaném divadle. Je to radost zahrát si komedii a slyšet smích v hledišti…,“ netají se zpěvačka a principálka v jednom, která od svého partnera Radka dostala tak obří pugét rudých růží, že ho ani neunesla. 

Bílá ani trochu nelže, během představení se diváci skutečně hlasitě smáli, skandovali, při děkovačce byl slyšet nadšený pískot i výskání. Maminy baví a lidi odcházeli z divadla s úsměvem na rtech. 

Video
Video se připravuje ...

Karlos a Lela už jsou svoji: První novomanželský rozhovor! Markéta Reinischová

Premiéru si nenechali ujít manželé Karlos Vémola s Lelou. „Muzikál byl opravdu velmi krásný a užili jsme si ho jak se patří. Navíc, v mnoha věcech jsem se v něm našla tím, že i já jsem hrdou mámou,“ netají své nadšení dvojnásobná maminka. Sexy blondýnka pro jednou nechala své výstřední modely doma a oblékla si černé šaty bez hlubokého výstřihu a v délce pod kolena. Předvedla tak, že i ona umí být za dámu. 

Poprvé od svatby se ukázali novomanželé Lukáš Pavlásek s Denisou, modelka Hana Mašlíková byla s hlubokým výstřihem nepřehlédnutelná, stejně jako syn Bílé Filip Kratochvíl. Jeho vyhublá postava vzbuzuje soucit, ale mladík je prostě štíhlý po své matce, kterou nezapře svým širokým úsměvem a výraznýma očima. Představení si užila i Zlata Adamovská, nebo Petr Nárožný

Fotogalerie
84 fotografií