Česká moderátorka, modelka a Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013 Monika Leová je ve světě instagramového influenceringu čerstvým vzduchem. Zatímco ostatní krmí své fanoušky a followery vždy dokonale nastylizovanými snímky, jí nečiní problém podělit se s realitou všedního dne. Například nyní, když sdílela dva snímky se stručným popiskem „úhel pohledu“, co ji zachycují jak sexy, tak i podstatně méně sexy - s faldíky na bříšku.

Mladá maminka rozkošné dcerky Mii (1) si ze sebe zkrátka umí udělat legraci a na nic si nehraje - a to její příznivci rozhodně oceňují. Fotky z Mallorky, na nichž ukázala i svou méně lichotivou stránku, sklidily celou řadu nadšených reakcí. „Jste skvělá, ukazujete reálný život… humorný, ale i bez příkras! Klidně se ukážete jako 'my', jak některé ženy vypadáme. Děkuji,“ objevuje se v komentářích nejčastěji. S dodatkem, že jí to sluší na obou momentkách.

Video
délka: 05:49.25
Video se připravuje ...

Monika Leová ukázala více generační bydlení Videohub

„Jestli je něco, co bych chtěla Miušku naučit, tak je to, aby se nebrala příliš vážně a měla se ráda ze všech úhlů, protože je to nesmírně osvobozující,“ potvrzuje Monika.

„Tak snad se mi to podaří,“ doufá. Sama moc dobře ví, jaké je to žít pod drsným diktátem této doby - současný svět totiž neuznává jakoukoliv nedokonalost, vadí vrásky, šediny i kila navíc... a proti tomu se nedá bojovat jinak než s osvěžujícím nadhledem.

Fotogalerie
73 fotografií