Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Vojta Dyk i Marta Jandová ukázali »žákajdy«: Poznámky slavných! Ve škole byli na facku

/
 • Vojta Dyk i Marta Jandová ukázaly »žákajdy«: Poznámky slavných! Ve škole byli na facku
  6. září 2022 ● 12:30

  V seriálech teď vystupují jako učitelé, kteří mají jít dětem příkladem. Zpěvačka Marta Jandová (48), herci Vojta Dyk (37) a Beáta Kaňoková (33) už ale jako malí nosili v žákovských knížkách poznámky, důtky i napomenutí!

  Po těch letech už se není za co stydět, poznámky v »žákajdách« vzbuzují spíše úsměv. České celebrity se svými prohřešky z mládí dokonce i veřejně chlubí! A kdo byl z téhle trojky největší raubíř?

 • 1.

  Jandová na facku

  Bezpochyby Marta Jandová, která hrála v seriálu Gympl učitelku angličtiny. „O přestávce běhá po lavicích, šlape na katedru,“ zní jeden z jejích dávných záznamů.

  Už na základce byla Marta Jandová (48) pěkné kvítko, domů nosila neuvěřitelné učitelské poznámky! „Bylo mi 11 a byla jsem asi trošku na facku,“ okomentovala Marta pohled do žákovské knížky na sociálních sítích. Nosila jich požehnaně.

 • 2.

  Zneklidňuje okolí

  „Marta svým chováním při hodině zneklidňuje své okolí, soustřeďuje pozornost spolužáků (úsměvy, pohledy). Žádám o ráznou domluvu,“ apeloval další z učitelů na rodiče.

 • 3.

  Ohrožuje trojúhelníkem

  Ale čím v 5. třídě zpěvačka pohoršila nejvíc? „Udělena důtka třídní učitelky za nepořádnost, neposlušnost: bez svolení odešla od třídy (koupit si zmrzlinu)!“ A sbírka pokračuje: „Uděluji důtku třídního učitele za nekázeň, hlavně v přestávkách, kdy trojúhelníkem ohrožuje oči dětí.“

  „Neukázněná při hodině! (Vyrušuje)“. Dále byla napomínána za zapomínání úkolů, či házení bačkorou... A pozor, z celebrit nebyla jadiným takovým »sígrem«! 

 • 4.

  Dyk obtěžuje kozu

  V seriálu Pan profesor hraje Vojta Dyk (37) svérázného fyzikáře a chemikáře Marka Vlčka, který používá neortodoxní metody jak při výuce, tak při řešení problémů.

  Ten o sobě prohlásil, že byl génius už na škole! Ačkoliv vypadá jako řádný rebel, poznámku prý však dostal jen jednu. A dost stručnou: „Obtěžuje kozu,“ mohli si přečíst rodiče. Samozřejmě se jednalo o cvičební nářadí, se spolužáky prý o přestávce náčiní přesouvali a dělali pubertální skopičiny.

  Ačkoliv se se svou rolí profesora krásně sžil, do učení, třeba na konzervatoři, se moc nehrne: „Za prvé nevím, co bych učil, a za druhé si myslím, že učit někoho je především zodpovědnost, takže to chce velkou přípravu, a to bych já časově nestíhal,“ dodal ke své roli Vojta.

 • 5.

  Kaňoková zdrhá za kluky

  Dykova roztomilá kolegyně a seriálová láska Beáta Kaňoková (33), která ve stejném seriálu hraje učitelku češtiny a literatury, jako žákyně ve škole dostala dokonce od třídní napomenutí! Během vyučování totiž chodila na záchod, i když nepotřebovala, a scházela se s kluky. Kdo by to byl do ní řekl, že?

 • 6.

  VIDEO

  Video
  délka: 02:46.00
  Video se připravuje ...

  Vojta Dyk si 2 roky po svatbě s Táňou postěžoval: Doma mě nikdo neposlouchá! Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  47 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

ahojky: Aha...bleskurychle opravená hrubka

(06. 09. 2022 16:11)

ahojky: ...Dyk a Jandová ukázalY žákajdy? Žákajdu autorky článku Lucie Veselé bychom snad ani vidět nechtěli

(06. 09. 2022 14:37)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy