Iva je úspěšná, krásná a na společenských akcích na sebe umí strhnout pozornost svými přednostmi, a tak o mužský pohled nemá nouzi. Ale už 20 let je její životní láskou malíř a designér Georg Jirasek. 

IVA20 je slevový kód na 20letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují 20 let spolu! 20 let mě nese na svých bedrech,“ vtipkuje Kubelková a přidává svůj recept na spokojený vztah. 

Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není. Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí, přeji to všem.

Video
délka: 04:11.76
Video se připravuje ...

Sexy Iva Kubelková slaví 45: Velmi osobní překvapení od partnera! Markéta Reinischová

Samozřejmě že to chce trpělivost a oboustranné kompromisy, ale pevná víra, že vaše společno má smysl, vás vždy udrží. A kdo vám v tomto směru může radit? Nikdo! Žijte to, co cítíte. To, co je mezi vámi, víte jen vy.“ 

V jednom rozhovoru v roce 2016 se Jirasek svěřil, jak se s modelkou kdysi poznali. „Ivu jsem viděl poprvé před jednadvaceti lety na naší roubence, kam přijela se svým tatínkem, což byl můj kamarád. Dodneška si pamatuju, že měla bílé sportovní boty. Půjčila si koně a sama vyrazila na projížďku,“ prozradil umělec, jenž má s Ivou dcery Natálii (17) a Karolínu (13). 

Fotogalerie
58 fotografií