Oslavenkyně jaksi zapomněla, že v nekonečném seriálu už 2 roky nehraje, takže ji kolegové nemohli na place obejmout a předat jí kytici.

Největší drbna z Ulice Vilma Nyklová jí proto chtěla popřát alespoň po telefonu, ale... „Já jsem jí samozřejmě volala. Jenže se taky stává, že ona neslyší ten telefon, a tak ho nevezme,“ řekla Aha! Obermaierová.

„Zdenička má velké zdravotní problémy, a to jí asi psychicky moc nepřidá. To jsou ty stíny stáří,“ dodala soucitně. 

Taky prezident Herecké asociace Ondřej Kepka (52) se vůči nařčení ohradil. „Není pravda, že jsme paní Hadrbolcové k tak významnému dni nepřáli. Výročí našich členů sledujeme a posíláme vždy krásnou velkou gratulaci. Paní Hadrbolcová si ji asi jen nevyzvedla ze schránky...“ řekl Kepka.

Ostatně sama herečka už dříve přiznala, že kvůli bolavé kyčli špatně zvládá schody v historickém domě na Malé Straně, kde žije.

Zradilo ji srdce

V roce 2016 měla herečka velké problémy se srdcem, špatně se jí dýchalo a cítila velkou únavu. V nemocnici prodělala katetrizaci, avšak zákrok, který podstoupila již řada umělců a brzy po něm zase naskočila zpět do pracovního procesu, nesla špatně. Přes dva měsíce zůstala doma v posteli.

 

Video
Video se připravuje ...

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi! David Turek

Fotogalerie
64 fotografií