Osud jim sice možná vlastní potomky nedopřál, neznamená to však, že nikdy nepoznají tu radost, když si poprvé pochovají dítě, které jim jednoho dne možná bude říkat „babi“ a „dědo“. Přestože zpěvačka Hana Zagorová kvůli onemocnění krve nikdy nemohla mít vlastní děti, se svým partnerem Štefanem Margitou se stali v červnu 2021 prarodiči. „Adoptovali“ totiž kolegu Margity, talentovaného zpěváka a skladatele Michala Kindla (33), a díky jeho partnerce Barbaře se dočkali malého uzlíčku radosti.

Margita je nejenom kmotrem rozkošné holčičky, ale také zdrojem inspirace pro její jméno - Adeline Stephanie Kindlová. „Přesně před rokem v tuhle dobu už jsme se šíleně těšili na zprávu od Michala - a pak v noci přišla ta nejkrásnější: Adeline na světě a Barunka maminka v pořádku... no a tatínek na omdlení,“ popisoval na svém facebookovém profilu Margita s humornou nadsázkou okamžiky, kdy se děvčátko chystalo na svět.

VIDEO: Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání

Video
délka: 02:45.52
Video se připravuje ...

Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání Markéta Reinischová

„Pro nás ta nejkrásnější noc, na kterou nikdy nezapomeneme. To čekání na každé volání...“ zavzpomínal Margita. Nelze si nevzpomenout ani na jímavé vyjádření, které potom s odstupem času pronesl na CNN Prima News: „Když Barunka porodila, já jsem druhý den držel to miminko v ruce. A to je zážitek na celý život, to opravdu nikdy nezapomenu. A ta malá když se objeví, je to boží dar,“ rozplýval se s neskrývaným dojetím.

Kromě toho pogratuloval jak rozkošné dívence, tak i jejím rodičům k narozeninám. Svá slova doprovodil celou řadou emotikon narozeninových dortíků i sklenic s šampaňským - a především povedenou momentkou maličké Adeline, dopřávající si svačinku. „Ať jste hlavně všichni zdraví,“ přál by si zpěvák, který moc dobře ví, jak může být zdraví vrtkavé. Jeho životní partnerka Hana Zagorová, s níž po řadu let tvoří neodmyslitelný pár, na tom poslední dobou není po zdravotní stránce nejlépe...

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE! 

 

Fotogalerie
51 fotografií