„Nevím, jak by to dopadlo, kdybych nebyl doma,“ řekl Štefan Margita Blesku jen krátce poté, co jeho milovaná manželka doma zkolabovala. Záchranka naštěstí přijela velmi brzy, přijeli do dvou minut. Hana Zagorová dlouhodobě trpí paroxysmální noční hemoglobinurií, což je onemocnění krve projevující se zvýšeným rozkladem krvinek, a covid, který prodělala v roce 2020, jí tuto nemoc opět rozjel.

Za jejím kolapsem však stálo ještě něco jiného. „Ty kolapsy tentokrát nezpůsobily jen ty minerály, ale to, že vzniknul nějaký zápalový syndrom v těle, kde když přijela záchranka, tak zjistili, že měla osmatřicet stupňů horečku. Odebrali jí krev a zjišťovali, co se děje, a vlastně zjistili, že je to určitě zápalový syndrom v těle,“ prozradil Margita pořadu Showtime s tím, že lékaři zpěvačce okamžitě nasadili silná antibiotika.

„A včera paní doktorka říkala, že ty hodnoty klesly,“ prozradil zpěvák zprávu, která jistě potěší všechny fanoušky Hany Zagorové, ale hlavně potěšila jeho, protože už se nemůže dočkat, až bude mít svou milovanou Haničku zase pěkně doma u sebe.

Nutno říci, že Margita o Zagorovou skvěle pečuje, i když je zpěvačka momentálně v nemocnici. Několikrát denně ji chodí navštěvovat, nosí jí, co si přeje, a hlavně má radost, když vidí, že už je jí lépe.

Video: Hanka Zagorová se po čase ukázala: Tvůrcům svého muzikálu poslala vzkaz!

Video
délka: 00:50.05
Video se připravuje ...

Hanka Zagorová se po čase ukázala: Tvůrcům svého muzikálu poslal vzkaz! Divadlo Kalich

Fotogalerie
54 fotografií