Krásnou Evu potkal šikovný kuchař brzy po krachu svého manželství s Gottovou druhorozenou dcerou Lucií (34).

Tajné přání

Jsou spolu téměř půldruhého roku. „Moc děkuju Evě za to, že měla odvahu založit rodinu s někým, kdo je po rozvodu,“ říká Honza. Přiznává, že od počátku toužil po holčičce. „Bylo to ale tajné přání. Nic jsem nahlas neříkal, jen jsem doufal,“ dodává nadšeně. Byl u příchodu na svět všech svých tří dětí.

Strach o miminko

Synové Vojtíšek a Honzík, které má s exmanželkou Lucií, už jeho milou dobře znají, a nejen z Prahy. Byli několikrát na společné dovolené. „Kluci nám moc pomáhali. Věděli termín porodu a báli se o Evu i o miminko. Vojta ji prý bude učit matiku, Honza je připravený ji chránit,“ popisuje situaci v rodině novopečený trojnásobný táta.

Lucie se zamilovala jinde

V roce 2020 se Lucie a Jan Kovaříkovi po 12 společných letech rozvedli. Gottova druhorozená dcera se nečekaně zamilovala prostřednictvím sociálních sítí do Lukáše (29) a chtěla být pro něj volná. Vzali se loni v listopadu a Lucie se už jmenuje Valčíková. Bývalí manželé si naštěstí vyšli vstříc v péči o syny. Táta Jan je má, kdykoli si řekne.

4 dcery a 3 matky

Slavík měl postupně se třemi ženami čtyři dcery. Nejstarší Dominiku (48) s tanečnicí Antonií Zacpalovou (86), druhorozenou Lucii (34) s prodavačkou Ivetou Kolářovou (55), Charlotte Ellu (16) a Nelly Sofii (14) se svou jedinou zákonitou manželkou Ivanou Gottovou (46).

Tajemství jména

V knize Má cesta za štěstím odhalil Gott původ nezvyklého jména, které dal své nejmladší dceři Nelly Sofii. „S vybíráním jména pro druhé děvčátko to bylo trochu složitější, muselo být znělé nejen k příjmení Gottová, ale mělo pěkně ladit i se jménem Charlotte Elly. Nakonec jsme se shodli na Nelly a Sofie podle úchvatné Sophie Lorenové,“ prozradil táta Karel.

Video: Karel Gott

Video
Video se připravuje ...

Gott 

Fotogalerie
60 fotografií