Den před Velikonočním pondělím vdova po Karlu Gottovi Ivana (46) zveřejnila rodinnou fotku, na níž je její manžel v roli dědečka.

„Milí Karlovi příznivci, ráda bych vás po delší době pozdravila a popřála vám krásné a požehnané velikonoční svátky. Hledala jsem nějakou tématickou fotografii Karla, a přišlo mi, že tato z posledních Velikonoc 2019 by vás mohla potěšit,“ popřála na sociální síti Gottová.

„Karel se svými vnuky Vojtou a Honzou. Učil je tehdy plést pomlázku a docela se jim povedla. Přeji vám všem, abyste mohli trávit velikonoční svátky se svými milovanými a radovali se spolu s nimi z každého dne. Opatrujte se! Vaše Ivana,“ okomentovala dojemný snímek, na kterém zpěvák své dva vnuky (synové od dcery Lucie) učí plést pomlázku, Ivana.

VIDEO: František Janeček: S Gottem jsme byli 50 let přátelé! Jeho smrt mě strašně zasáhla.

Video
délka: 02:32.00
Video se připravuje ...

František Janeček: S Gottem jsme byli 50 let přátelé! Jeho smrt mě strašně zasáhla. David Turek

Mistr byl v soukromí úplně jiný, než jakého ho znala veřejnost. Nebyl to ten dokonalý zpěvák s úsměvem a písněmi na rtu, ale jeden z lidu - manžel, táta, děda, kamarád…

Své poslední Velikonoce Karel netrávil jen s rodinou na své roubence v Doubici, ale hojně ho navštěvovali i fanoušci a přátelé. Jelikož se Gottovo sídlo nachází blízko německých hranic, tak dorazili i zahraniční příznivci.

V převleku za velikonočního zajíčka dorazil do Doubice i Němec Mario Henning. „Karel byl bezvadný! Stavil jsem se u něj s kamarády a bylo vidět, že je ve svém živlu,“ svěřil se tehdy Blesku s tím, že dámské osazenstvo jeho rodiny s přáteli rozhodně nešetřili.

Fotogalerie
60 fotografií