V domě českého Terminátora si v akváriích plavou žraloci, muréna, sumečci, rejnoci či piraně. V místnosti, kde byla pracovna, si hoví krokodýli Lela a Káčko. Na dvoře v kleci odpočívá lvice Elsa a o kousek dál si hopsá klokan Skippy. Ve Vémolandu žijí ještě další zvířata. Ta, včetně rodiny, hlídá pes Beast.

S posvěcením Lely

Přítelkyně Karlose Vémoly, Lela Ceterová, nemá zvířata příliš ráda, přesto denně prochází z kuchyně do obýváku kolem akvária se žraloky. „Lela mi to toleruje - a asi jí nic jiného ani nezbyde. Já jsem tolik přeplej, že bych se toho nikdy nevzdal. Hodně pro to dřu a plním si dětské sny. Jako dítě jsem totiž zvířata mít nemohl. Teď můžu, tak to přeháním a mám zvíře, na který si vzpomenu,“ vysvětluje Karlos svou vášeň pro zvířata.

Všechny domácí „mazlíčky“ ale musela paní domu nejprve schválit. „Když chci, aby mi Lela udělala radost, tak řeknu: ‚Lásko, já bych chtěl klokana. A když vyhraji ten zápas, nech mě ho koupit.‘ Takhle ji vždycky zpracuji,“ směje se MMA bojovník. A v Blesk Podcastu prozradil, jaká další zvířata si plánuje pořídit.

Kvůli slonovi nový dům

„Bude kůň Hatátitla, na kterém budu jezdit, bude velbloud Kamil a bude velký, pořádný pštros. Na to ale potřebuji nový pozemek, protože Lela se jich bojí, takže jsem to nemohl mít úplně u baráku, potřebuji to kousek dál. Zvířata miluju a jednou skončím na farmě jako Bolek Polívka, který si na starý kolena taky pořídil farmu,“ dodává s nadhledem Karlos. A co jeho vysněný slon?

I na toho dojde! Má to ale velký háček. „Když si budu chtít pořídit slona, tak si musím pořídit větší dům. Nějakou farmu s větším pozemkem. Je to můj životní sen, a tak na to musím makat, porážet dál tyto discozápasníky (Karlos takto označil zpěváka Marpa, s nímž se utkal v boxu - pozn. red.), abych mohl koupit větší dům. Ne pro sebe, já se do svýho domu vejdu. Já si dal slona jako záminku pro větší dům, abych mohl říct Lele: ‚Hele, chceš koupit slona, tak bude větší dům. Chceme víc dětí, potřebujeme víc pokojů,‘ takže budu makat, je to součást plánu,“ říká s úsměvem bojovník Karlos Vémola.

Video
délka: 03:01.88
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Slon bude! Vémola si kvůli němu pořídí farmu Jiří Marek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
30 fotografií