Dalo by se říct, že bylo na čase. Ostatně mají spolu už dvě rozkošná dítka, synka Sebastiena (1) a dcerku Lilien (3)... Přesto se partner téhle moderátorky a missky odhodlal až nyní – patrně čekal na tu správnou chvíli, na to správné místo... „Po šestnácti letech jsem měl slabou chvilku...“ vtipkoval sám Luboš Gregor (35), bývalý basketbalista, na sociální síti u snímku, na němž se jeho dlouholetá přítelkyně (a teď už i snoubenka) pyšní zásnubním prstýnkem.

Také Tereza Fajksová se zlatým kroužkem na prstíku pochlubila na svém Instagramu a zásnuby uvedla slovy „tak si z Říma odvážím ještě jeden suvenýr...“ Tenhle suvenýr, stejně jako nádherné vzpomínky na romantické italské město, jen tak něco netrumfne... „Stal se zázrak a já svého muže mohu nazývat snoubencem. Asi na ty dovolené budeme jezdit častěji,“ žertovala plavovláska, která s Lubošem nedávno oslavila výročí.

VIDEO: Modelka Tereza Fajksová: Třetí dítě? Nemám fyzickou kapacitu...

Video
délka: 03:14.88
Video se připravuje ...

Modelka Tereza Fajksová: Třetí dítě? Nemám fyzickou kapacitu... David Turek, Elmer Carvalho

Tereza, která na společných snímcích s Lubošem stále působí jako čerstvě zamilovaná puberťačka, ovšem nebyla takovou tou klasickou překvapenou nastávající nevěstou. To, že by se už konečně ráda provdala, údajně svému partnerovi naznačovala již nějakou dobu, a s blížící se dovolenou v Itálii, kam dvojice vyrazila bez dětí, bez jakéhokoliv přehánění očekávala, že by mohl Luboš pokleknout. Ona důležitá otázka pak přišla u slavného Kolosea.

Není nejspíš divu, že je teď moderátorka z této dovolené patřičně nadšená a plná dojmů. „Jak já tu Itálii zbožňuju. A odjet sami dva?! Děkuju za babičky a dědečky! Bylo to super! Taaak, teď jsem zjistila, že to všichni (hlavně děti) zvládnou… tak kam příště?“ jásala nadšená kráska, která se v roce 2012 zúčastnila mezinárodní soutěže krásy Miss Earth 2012 na Filipínách, kde se stala historicky první českou Miss Earth.

Fotogalerie
56 fotografií