Karolína Králová pravidelně své příznivce na Instagramu informovala o přípravách na rodičovství a přidávala fotky zvětšujícího bříška. Pohlaví prozradili, ale jméno si do poslední chvíle nechali pro sebe. Teď už je jasné, že jejich syn dostal jméno David.

„Včera se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velkej kluk, 4310 gramů a 55 cm!“ podělil se o krásnou novinku novopečený tatínek.

Manželka Jirky Krále do jiného stavu přišla rok po jejich velkolepé veselce na zahradě domu Karolínina otce. Po svatbě se pustili do rozsáhlé rekonstrukce domku se zahradou a drobná brunetka vylepšovala jejich bydlení do poslední chvíle.

„Včera jsme odkryli bazén a za tři týdny se má pokládat trávník. Vypadá to, že se všechno do termínu porodu stíhá,“ pochlubila se měsíc před dnem D Kao.

VIDEO: Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha!

Video
Video se připravuje ...

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha! Markéta Reinischová

 

Vše je dotažené do detailu stejně jako dětský pokojíček, který je v bílé barvě. Jen oblečky nebo polštářky s modrou barvu trochu sterilní prostředí rozbíjejí.

Jirka Král patří mezi nejvlivnější youtubery v Česku a na Instagramu ho sleduje 922 tisíc lidí, jeho manželku 300 tisíc lidí. Oba dva jsou na sociální síti velmi oblíbení.

Fotogalerie
68 fotografií