Sympatická Lucie Benešová, co zazářila v primácké Slunečné v roli bývalé prostitutky Rózy, vyrazila na dovolenou. Někdo by sice mohl namítnout, že je na to ještě brzy, jelikož moře je prozatím stále studené a sluníčko taky tolik nehřeje, ale známá herečka si z toho rozhodně těžkou hlavu nedělá. „Takové Bulharsko na jaře, kde je skoro prázdno a letenky za hubičku, není vůbec marné. A když máte k tomu super parťačky do nepohody, tak si to člověk královsky užívá,“ libovala si na instagramu.

Jak sama zdůraznila, „předsezónní“ dovolená v květnu „má velkou výhodu! Jste na pláži skoro sami. A taky nevýhodu, že jste úplně sami v plavkách,“ svěřila se s humorem sobě vlastním na sociální síti u videa, na němž se prohání po písku jako Pamela Andersonová (56) v roli záchranářky C.J. Parkerové z Pobřežní hlídky, a při tom na sobě má dvoudílné bikiny tmavě růžové barvy.

VIDEO: Sexbomba ze Slunečné Benešová (47) o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu? 

Video
Video se připravuje ...

Sexbomba ze Slunečné Benešová (47) o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu? Markéta Reinischová

Několikavteřinový záznam však manželka herce Tomáše Matonohy (51) doplnila písničkou Zima, zima, zima, zima od Hany Zagorové (75), vločkami a poznámkou, že „je 16 stupňů, ale romantika jak bič. Já ty plavky prostě nevzdám. Paní Bulharka v péřovce to prostě vidí jinak...“ Zatímco se totiž Benešová natřásá před objektivem, v záběru nelze přehlédnout dámu, která je nepochybně místní, zabalenou v tlusté bundě...

Přesto je však moc milé vidět, že ani chladné počasí nepokazí Benešové, co se stala před pár týdny babičkou, když její adoptovaná dcera Sára (22) porodila dcerku jménem Melánie, náladu. Dovolenkový pobyt s „holčičí partou“, do které patří hereččina maminka a dcera Lara (10), zahrnující průzkum bulharského pobřeží, návštěvu delfinária ve Varně, či jenom prosté zkoumání tamního života, jistě stojí za to v jakoukoliv roční dobu.

Fotogalerie
92 fotografií