Vnuci Marek (36) a Vojta, dcera Simona Stašová, (67), o dvanáct let mladší sestra Jaruška, herec Martin Dejdar(57), režisér Zdeněk Zelenka(67), producent František Janeček (77) či přátelé Vasilis Panatsis a Ľubomír Focko – taková byla základní sestava komorní oslavy u herečky doma.

„Nechal jsem jí upéct patnáctikilový dort a na jeho vrchol nechal napsat Jiřa a číslovku jedna. Když k ní hledala devítku, vysvětlil jsem jí, že to není neúplný věk, ale že to znamená, že je jednička,“ řekl Blesku Zelenka s tím, že po dortu se jen zaprášilo a každý si ještě kousek odnesl domů.

„Také se hodně vzpomínalo,“ svěřil se Zelenka. „My jsme s Jiřinou spočítali, že se známe jednatřicet let, tak jsme si na závěr dali tři panáky slivovice, za každou dekádu jednu,“ smál se druhý den ráno režisér Nesmrtelné tety či cyklu Ach, ty vraždy, který právě reprízuje ČT.

Vnuk Vojta kromě partnerky Heleny přivedl i nového člena domácnosti, několikatýdenní štěně Sandy. A protože babička vše, co se dá koupit, má, také on vymyslel dárek zážitkový. „Dostala poukaz na focení právě se Sandy a s její jezevčicí Růženkou. A na chalupu její nejoblíbenější květiny – pivoňky v 5 různých barvách,“ dodává Vojta.

VIDEO: Takhle Bohdalová slavila 91! Se Stašovou, Zelenkou, Dejdarem a dalšími!

Video
délka: 00:38.30
Video se připravuje ...

Takhle Bohdalová slavila 91! Se Stašovou, Zelenkou, Dejdarem a dalšími! Facebook

Fotogalerie
47 fotografií