Zdálo se, že po narození malého Rockyho (6 měs.) se jejich vztah navždy rozpadne. Nakonec se ale dali dohromady a tvrdí, že jsou na tom lépe, než kdy dřív! Nic tak nebrání svatbě, která má přijít letos v létě.

Pokud by ale někdo chtěl Lelunařknout ze zlatokopectví, těžce by narazil. Jak teď prozradila, dvojice totiž podepsala předmanželskou smlouvu, a ona si tak v případě rozvodu nijak nepolepší. 

„My jsme měli vytvořenou předmanželskou smlouvu u právníka už minulý rok před svatbou,“ přiznala Lela pro slovenské noviny PLUS 7 Dní, že se dvojice uchýlila ke v českých končinách netradičnímu kroku. Loni jim ve veselce ještě zabránila pandemie, zdá se ale, že letos už snad všechno proběhne podle plánu. 

„Dnes už se bavíme o milionech“

Karlos své jmění zjevně chrání, jak se dá. Nejedná se přitom o žádné malé peníze... „Řeknu to takhle. Když jsem začínal zápasit, tak to bylo v tisících. Když jsem se trochu vypracoval, tak to bylo v desetitisících. Když jsem přišel do Čech, tak to bylo ve statisících. Dnes se už bavíme o miliónech. Myslím, že to jde přímo úměrně nahoru a tak, jak by to mělo jít,“ prozradil loni v podcastu iSportu. 

Kromě zápasení mu navíc vydělává vlastní značka oblečení, vlastní parfém, talkshow nebo knihy o jeho životě. 

VIDEO: Vémola ke své aféře s Lelou: Policie mě kontaktovala. Udělal jsem chybu, je mi to líto

Video
délka: 07:41.48
Video se připravuje ...

Vémola ke své aféře s Lelou: Policie mě kontaktovala. Udělal jsem chybu, je mi to líto Videohub

Fotogalerie
140 fotografií