Pro Ewu Farnou nebylo předávání cen Anděl jenom další obyčejnou akcí, jichž si během své pestré hudební kariéry užila již mnoho předtím. Jak sama uvedla na sociální síti, takováto velká společenská událost pro ni byla „ukončením šestinedělí ve velkém stylu“. „Já mám první volný večer jakožto dvojnásobná máma. Těším se na to, že tady potkám spoustu známých a že oslavíme hudbu, a to je pro mě hrozně hezký,“ svěřila se na akci, kterou letos sponzorovala Coca-Cola.

Minulé ročníky Ewa moderovala - i když šlo o přímé přenosy, kvůli zuřící pandemii viru covid-19 byly bez diváků a vetšinou předtočené předem. „Teďka jsme tady naživo, zase všechny kapely uvidím hrát. Ta scéna vypadá nádherně, tak se těším na celý přenos. I na to, že to uvidím vlastně jako divák,“ libovala si talentovaná mladá žena, jež rozhodně neodešla s prázdnou - ze čtyř nominací, například Nejlepší klip či Nejlepší album, jednu proměnila.

VIDEO: Ewa Farna na cenách Evropy 2: Překvapení po porodu!

Video
délka: 04:36.96
Video se připravuje ...

Ewa Farna na cenách Evropy 2: Překvapení po porodu! David Turek

A svou radost se ani nesnažila skrývat. „Jsem nadšená. Já mám doma už jednoho Anděla, z roku 2009, takže teď bude mít parťáka. A musím přiznat, že jsem si to fakt přála,“ usmívala se šťastná výherkyně, která byla oceněna coby sólová interpretka.

Nechala se ale slyšet, že doma bude mít andělů víc - tím dalším je prý manžel. „A když tu cenu tak držím, tak si myslím, že i to dítě je anděl… podobně těžký. Takže andílka za andílka,“ smála se pro Blesk. Nedávno narozenou dcerku měla ostatně u sebe i při zkouškách na Anděly, kde i zazpívala.

Fotogalerie
312 fotografií