Několika tupláky piva se nejstarší dcera Karla Gotta (†80) odměnila za natočení německé verze písně Pro tebe, ve které recituje a její kamarád Gabriel Grillotti (62) zpívá. Právě to byl hlavní cíl její cesty do Prahy.

„Teď už tady žádnou práci nemám, takže mě do soboty čeká několik schůzek s kamarády – a přece nebudeme na suchu!“ řekla k tomu Blesku Dominika, která je od ledna brunetou. V úterý si pak Slavíkova nejstarší dcera zašla na oběd s maminkou, bývalou tanečnicí Antonií Zacpalovou (87). „Byli jsme v italské restauraci a já jsem si dala grilovanou pražmu a zeleninový salát,“ prozradila Gottová.

Před cestou do Prahy potrápily Dominiku silné bolesti zad. Problém vyvolala svalová křeč. „Několik dní jsem se snažila situaci řešit prášky, ale ta bolest už se nedala vydržet, tak jsem jela do nemocnice. Tam mě naládovali léky. Žádný rentegen, žádný ultrazvuk, prostě kapačky a léky,“ řekla Blesku už minulý týden. A jak je vidět, léčba pomohla, jinak by asi vymetání hospod v milované Praze Dominika jen tak nezvládla.

VIDEO: Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to... Luboš Procházka, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií