O místo posledního odpočinku v Praze na Malvazinkách se stará zpěvákova dlouholetá partnerka Zuzana Kardová s dcerou Terezou. Hrob nelze přehlédnout, protože už zdálky září. Neustále jsou na něm čerstvé barevné květiny, hlavně slunečnice a další pestré předměty.

Na kameni je vytesaná věta Ať se práší za kočárem. Chtěla jsem, aby hrob nebyl běžný, ale aby byl vkusný. Snad se to povedlo. Je to čtverec 110 na 110 centimetrů a přála jsem si, aby tam Dan měl slunce. U kameníka jsme pak vybrali slunce s ohnivými paprsky. Lidé říkají, že by z toho Dan měl radost. To je pro mě to zásadní,“  pochlubila se Zuzana.

Ale poslední návštěva ji dost rozzlobila. Na náhrobním kameni totiž chyběly barevné kameny se vzkazy, obrázky a název Danovy kapely Šum Svistu!

VIDEO: Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu!

Video
délka: 23:36.98
Video se připravuje ...

Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu! aleš brunclík

Vzkaz pro ty, co si odnesli tyto kameny. Doufám, že Vás karma dostihne, chudáci!“ nebere si servítky Kardová.

To je ale pakáž, krást na hřbitově!“ píší fanoušci v diskuzi pod jejím příspěvkem.  Daniel Nekonečný zemřel v březnu 2019 v pražských Řeporyjích. Jeho ostatky byly rozděleny na dvě části - jednu část si vzala jeho sestra a uložila ji v Boskovicích. Druhou část opatrovala právě Zuzana Kardová, která popel nechala uložit do žluté urny na Malvazinkách.

Fotogalerie
112 fotografií