Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Zemřel Josef Alois Náhlovský (†72): Svět bude smutnější, stýská si Karel Šíp

/
 • Smrt Josefa Aloise Náhlovského všechny velmi zasáhla
  7. dubna 2022 ● 19:50

  Je to jen pár chvil, co Česko obletěla smutná zpráva o skonu jednoho z nejoblíbenějších českých komiků – Josefa Aloise Náhlovského (†72). Mezi prvními, kdo na tuto tragickou událost zareagoval, byl pochopitelně jeho dlouholetý parťák a kamarád Karel Šíp.

 • 1.

  Karel Šíp

  Je to jen pár chvil, co Česko obletěla smutná zpráva o skonu jednoho z nejoblíbenějších českých komiků – Josefa Aloise Náhlovského (†72). Mezi prvními, kdo na tuto tragickou událost zareagoval, byl pochopitelně jeho dlouholetý parťák a kamarád Karel Šíp.

   

 • 2.

  Jan Rosák

  „Dozvěděl jsem se to před chviličkou od Karla Šípa. Naposledy jsem ho viděl před pár měsíci, protože byl v nemocnici. Je to hrozně smutný, byl to vynikající kamarád a výborný člověk,“ svěřil Blesku moderátor Jan Rosák (74).

   

 • 3.

  Korunka Pomáhá - nadace

  Na svého zakladatele vzpomněla i nezisková organizace Korunka Pomáhá, jejímž byl Náhlovský zakladatelem a ambasoderem. "S hlubokým zármutkem v srdcích nás navždy opustil náš ambasador a zakladatel KORUNKY Josef A. Náhlovský Byl vždy tím, který po ta léta stál při nás, podporoval naše aktivity a především rozdával úsměvy kolem nás… Nechyběl u našich benefic a charitativních projektů a společně s námi pomáhal všem, kteří to potřebují… Odešel po krátké těžké nemoci ve věku nedožitých 72 let. Rodině a nejbližším vyjadřujeme upřímnou soustrast. NIKDY NEZAPOMENEME A DĚKUJEME."

   

 • 4.

  Jiří Werich Petrášek

   

 • 5.

  Laďa Kerndl

  Smrt velikána českého humoru velmi zasáhla i hudebníka Laďu Kerndla.

   

 • 6.

  Jiří Adamec

  Režisér Jiří Adamec je člověkem, který slavnou dvojici Mladý - Náhlovský uvedl poprvé na televizní obrazovky, není divu, že i on je smrtí komika šokován. "Před půlhodinou mi to volala jedna paní ze zpravodajství. Ta mě dostala na kolena, to je strašný, já jsem vůbec nevěděl, co říct. Rok nebo dva jsem ho neviděl a vůbec jsem netušil, že je tak nemocný. To je šok!" uvedl pro Blesk Adamec.

 • 7.

  Ondřej Kepka

  Herec a režisér Ondřej Kepka na zesnulého zavzpomínal na sociální síti. "Odešel vzdělaný člověk, učitel, který nás bavil tím, že dělal hlupáka... Tak zase máme o legraci méně.... Chtěli jsme spolu napsat scénář, neměla to být komedie, ale velmi vážný psychologický příběh. Tak už to nestihneme...," uvedl na sociální síti. 

 • 8.

  Zdeněk Merta

  Hudební skladatel, klavírista a producent Zdenek Merta je nečekaným skonem Náhlovského také zdrcen. 

   

 • 9.

  Pavel Novotný

  Vzpomínku na Josefa Aloise Náhlovského zveřejnil i Pavel Novotný, který je synem slavného baviče Petra Novotného. 

   

 • 10.

  Galerie

  Druhý den ráno po oznámení smutné zprávy o skonu slavného baviče, se vyjádřila i herečka Alice Bendová. „Pepíčku, Lojzíčku, budu na Tvůj smích a smysl pro humor vzpomínat celý život...,“ napsala ke společným fotografiím.

   

   

 • 11.

  Video: Zemřel Josef Alois Náhlovský (†72): Proč se nechtěl ženit?

  Video
  Video se připravuje ...

  Zemřel Josef Alois Náhlovský (†72): Proč se nechtěl ženit? Zuzana Bubílková, Jan Jedlička, Lukáš Červený

   

   

  Fotogalerie
  36 fotografií

   

   

   

   

   

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

ki33: Byl fajn.Ale říkat, že svět bude smutnější, to už Šíp mele stářím.

(08. 04. 2022 11:18)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy