Obvolal děti kontroverzního podnikatele Sylvii, Veroniku a Adama a také ženy, které prošly Jonákovou postelí. Zda je mezi nimi i známá podnikatelova milenka Jahůdka, s níž měl právě syna Adama, ale odmítá Uwa říci.

Tajný scénář

„Myslím, že není vhodné, abych o tom mluvil dopředu. Ale můžu potvrdit, že jsem Ivanovu rodinu kontaktoval a pozval ji,“ dodal. Blesku se podařilo získat tajný scénář celého večera, který není jen pro zvané, ale i pro veřejnost. Mezi VIP hosty by se měl objevit i samotný Ivan Jonák! Podle informací Blesku by již 6 let mrtvého krále noční Prahy na večírku ztvárnil herec Michal Novotný (42), pochopitelně v geniálním maskování z nedávného seriálu Devadesátky. Otázkou zůstává, zda se ho organizátorům podařilo pro tu švandu zlanařit.

Párty roku

„Nechci komentovat, kdo všechno je a není pozvaný, ale bude to párty roku!“ slibuje DJ Uwa. „Může přijít kdokoliv. Nikoho nevyhodíme!“ dodává. Velkolepá párty se pořádá zároveň jako symbolické rozloučení s libeňským Discolandem před jeho přestavbou na restauraci a byty.

Kdo má večer vystoupit, či promluvit?

DJ Uwa, legenda Discolandu
Marcela Březinová (61), zpěvačka
Michal David (61), zpěvák
Kryštof Bartoš (30), herec z Devadesátek
Šárka Rezková (53), zpěvačka
Maxíci, kapela

Video: Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám

Video
délka: 03:31.24
Video se připravuje ...

Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám Videohub

Fotogalerie
29 fotografií