DJ Uwa se totiž během rozhovoru lehce zadrhával. Jakmile si sám sebe poslechl, zhrozil se. A aby nedošlo k omylu, vysvětlil, proč tomu tak bylo. „Trpím Touretteovým syndromem, proto když jsem ve stresu, tak se zadrhávám,“ prozradil Blesk.cz DJ Uwa.

Nechtěl jsem, aby si lidé mysleli, že jsem na drogách nebo něco podobného,“ dodal dýdžej, který ve Studiu Blesku zavzpomínal na zesnulého showmana Dana Nekonečného se smutkem v hlase.

Byli blízcí přátelé, Nekonečný mu často hostoval během otevření několika klubů. Uwa byl stejně jako ostatní z Danovy smrti v naprostém šoku. „Myslím si, že to muselo být nějaké náhlé selhání organismu, srdce nebo jiný orgán," domníval se král diskoték. 

Touretteův syndrom

Touretteův syndrom je vrozené neuropsychiatrické onemocnění, které začíná obvykle v dětství. Projevuje se různými pohybovými či zvukovými tiky. Tyto tiky se objevují náhle a narušují normální aktivitu.

Pacient pomocí tiků uvolňuje své napětí. Někdy k této nemoci patří i bezdůvodné vykřikování vulgarit. Na stejnou, nepříliš známou nemoc upozornil Kazma, když do kulinářského pořadu Prostřeno! nastrčil svého kamaráda Karla, jenž Touretteův syndrom předstíral.

VIDEO: CELÝ ZÁZNAM: Smrt Dana Nekonečného (†52): Co řekl při posledním setkání kamarádovi?

Video
délka: 28:04

CELÝ ZÁZNAM: Smrt Dana Nekonečného (†52): Co řekl při posledním setkání kamarádovi? Blesk TV

 

Fotogalerie
39 fotografií