Krásná topmodelka Petra Němcová je sice původem z Karviné, své štěstí však nalezla až za velkou louží. Po několika neúspěšných vztazích se provdala a porodila svého vymodleného synka Bodhiho (2), a celá krásná rodinka žije střídavě v Miami a v panenském ráji Dominikánské republiky. Odtud také plné sociální sítě snímky, z nichž je patrné, že si zde pobyt skutečně užívají plnými doušky.

Petra, která v prosinci 2004 snad jen zázrakem přežila ničivou vlnu tsunami v Thajsku, na sociální síti budí dojem „ezožínky“, která tráví celé dny na pláži společně se svými nejbližšími. Nezapomíná však na to, že je uznávanou topmodelkou, a stále se dokáže patřičně „vystajlovat“, když se konají nějaké velké společenské akce – a skoro to budí dojem, že záři reflektorů tato bývalá partnerka zpěváka Jamese Blunta (48) snad nikdy ani neopustila.

VIDEO: Kolaps! Přepracovaná topmodelka Němcová se složila před kamerou!

Video
Video se připravuje ...

Kolaps! Přepracovaná topmodelka Němcová se složila před kamerou! Markéta Reinishová, Petr Soukup

Je totiž stále doslova hvězdná! Na Oscary dorazila v honosné modré róbě, která měla velice rafinovaný rozparek, den předtím na akci u sira Eltona Johna (75) se objevila v elegantních bílých šatech, které dokonale podtrhovaly její perfektní křivky. Rozhodně nevypadala na to, že je maminkou rozkošného chlapečka... ani tou věčně neučesanou divoženkou, co si tak často a ráda fotí selfíčka pod palmami...

Fotogalerie
80 fotografií