Krásná topmodelka Petra Němcová je sice původem z Karviné, své štěstí však nalezla až za velkou louží. Po několika neúspěšných vztazích se provdala a porodila svého vymodleného synka Bodhiho (2), a celá krásná rodinka žije střídavě v Miami a v panenském ráji Dominikánské republiky. Odtud také plné sociální sítě snímky, z nichž je patrné, že si zde pobyt skutečně užívají plnými doušky.

Petra, která v prosinci 2004 snad jen zázrakem přežila ničivou vlnu tsunami v Thajsku, na sociální síti budí dojem „ezožínky“, která tráví celé dny na pláži společně se svými nejbližšími. Nezapomíná však na to, že je uznávanou topmodelkou, a stále se dokáže patřičně „vystajlovat“, když se konají nějaké velké společenské akce – a skoro to budí dojem, že záři reflektorů tato bývalá partnerka zpěváka Jamese Blunta (48) snad nikdy ani neopustila.

VIDEO: Kolaps! Přepracovaná topmodelka Němcová se složila před kamerou!

Video
délka: 01:15.43
Video se připravuje ...

Kolaps! Přepracovaná topmodelka Němcová se složila před kamerou! Markéta Reinishová, Petr Soukup

Je totiž stále doslova hvězdná! Na Oscary dorazila v honosné modré róbě, která měla velice rafinovaný rozparek, den předtím na akci u sira Eltona Johna (75) se objevila v elegantních bílých šatech, které dokonale podtrhovaly její perfektní křivky. Rozhodně nevypadala na to, že je maminkou rozkošného chlapečka... ani tou věčně neučesanou divoženkou, co si tak často a ráda fotí selfíčka pod palmami...

Fotogalerie
80 fotografií