Natálie Kočendová (21), jež se v soutěži Miss Czech Republic 2020 umístila na krásném třetím místě, a její partner Lukáš Vlačuha (30), jemuž se říká Laky Royal, si prošli hodně obtížným životním obdobím. Dalo by se tedy říct, že už krásnou Natálii nemůže nic zaskočit.

Jenže opak je pravdou. Z toho, co se jí přihodilo o víkendu ve vlaku, si zřejmě ponese trauma velmi dlouho. „Včera jsem jela večer zpět do Prahy. V první třídě nikdo nebyl, byla jsem v kupé sama. Bylo zhasnuto a nikde nikdo. Přisedl si ke mně muž (cca 30 let). Já jsem byla na mobilu a neviděla nic okolo, protože mi světlo svítilo do obličeje. Muž začal nahlas dýchat, tak jsem se podívala, co dělá… Díval se na mě a masturboval,“ popisuje hrůzný zážitek Kočendová.

Jediné, co jí problesklo hlavou, bylo to, co udělat, aby jí muž nijak neublížil a nenapadl ji. „Mrzí mě, že tolik žen tohle muselo zažít. Člověk se klepe, neví, co se bude dít dál, myslí jen na to nejhorší,“ rozebírá celou situaci Kočendová, která už bez pepřového spreje nedá ani ránu.

Přesto se nakonec misska odvážila a úchylného muže vyhodila z kupé. „Vyhodila jsem ho s tím, že pokud neodejde, tak zavolám policii. Blížili jsme se k hlavnímu nádraží. Odešel a já jsem šla za ním, abych ho mohla natočit. Bohužel se zastavil a stál, abych neměla tu šanci. Mám trauma, jsem šíleně rozčílená. Měla jsem strach, stalo se mi něco takového poprvé. Opravdu na sebe dávejte pozor,“ varuje na sociálních sítích všechny ženy Kočendová.

VIDEO: Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí čtyři vlastní děti a dvě adoptované!

Video
Video se připravuje ...

Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí čtyři vlastní děti a dvě adoptované! Klarisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií