Dnešní manželství, zdá se, nemívají dlouhou životnost. Pravděpodobně pandemie covidu zapříčinila, že se některé svazky rozpadají poměrně záhy po uzavření. Zatímco začátkem února prozradila herečka a hvězda seriálů Modrý kód a Slunečné Vanda Chaloupková, že jdou s manželem od sebe pouhý půlrok po svatbě, s koncem měsíce se zase veřejnost dozvídá, že ani u blond violoncellistky Terezie Kovalové nepanovala v raném manželství zrovna idyla.

Ostatně sama Tereza před několika měsíci přiznala, že během covidu neměla stejně jako mnoho dalších umělců práci, a tak manželovi doma lezla na nervy. To ji nakonec přimělo jít pracovat takzvaně rukama ve firmě, která se specializuje na výrobu psího krmiva.„Rozvážela jsem žrádlo dodávkou, stavěla regály, pomáhala ve skladu, prostě holka pro všechno,“ svěřila se tehdy Blesku krásná hudebnice Terezie Kovalová.

„S Milanem již chvíli netvoříme pár. Je to skvělý chlap a přeju mu do budoucna jen to nejlepší. A vás prosím, abyste zkusili nesmutnit v komentářích – ač to chápu, pro mě se stalo něco dobrého, a tudíž mi smutnění přijde zbytečné – na to žijeme fakt moc krátký život, který holt jde dál. Tak nové etapě zdar!“ napsala o víkendu na Instagramu hudebnice, která se vdávala teprve v květnu 2019.

Manželství Terezie tak sice vydrželo o něco déle než to herečky Vandy Chaloupkové, stejně jako její ale zůstalo bezdětné a rozchod se sportovním manažerem údajně proběhl bez komplikací a hořké pachuti vzájemné nenávisti.

VIDEO: Hudebnici s tváří víly požádal přítel o ruku během vystoupení! Páni, to byla romantika! A teď rozvod...

Video
Video se připravuje ...

Hudebnici s tváří víly požádal přítel o ruku během vystoupení! Páni, to je romantika. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií