Režisér Bastardů si dříve na své korpulentní postavě zakládal a dokázal o tom i vtipkovat. „Dělal jsem si z toho srandu. Ovšem čím víc jsem o tom vtipkoval, tím jsem byl trapnější,“ přiznal před časem Blesku Tomáš, který se projedl až na váhu, blížící se číslu 200 kilogramů.

Pak si řekl, že už musí svůj život změnit, a začal hubnout. Postupně shazoval kila a v září 2021 hrdě hlásil, že už zhubl téměř 80 kilo. Pochvaloval si tak, že se mu líp žije a dýchá a že už se tolik nepotí. Dokonce měl tehdy v plánu ještě trochu shodit, aby se dostal na váhu, s níž by byl spokojený. 

„Čeká mě posledních třináct kilogramů. Pak budu na půlce váhy z doby před dvěma lety. A to bude klíčové,“ plánoval Magnusek, který nekouří a nepije, ale jídlo je jeho vášní. Proto se dal hlavně na pohyb a sport, aby si mohl dobroty dopřávat i dál.

Bohužel přišly komplikace, které mu zkřížily cestu za vysněnou podobou. „Držet si to je to mnohem horší, než to samotné hubnutí. Byl jsem tři měsíce nemocný, takže mám deset kilo nahoře. Jsem z toho v depresi, protože miluju jídlo,“ přiznal nyní pro Super.cz Tomáš, který si nedávno zahrál hlavní roli ve filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce, a dokonce byl za tento film nominován i na Cenu kritiky.

Bohužel tak Tomáš zase přibral, ale třeba se mu podaří ještě situaci obrátit k lepšímu a svého vysněného cíle dosáhnout. 

VIDEO: Režisér Magnusek se sice zbavil téměř poloviny své váhy: Trpí ale jako zvíře!

Video
Video se připravuje ...

Režisér Magnusek se sice zbavil téměř poloviny své váhy: Trpí ale jako zvíře! Kisa Císařová

Fotogalerie
35 fotografií