Petr Rychlý je otcem tří synů, nejstaršího Matěje a Ondřeje má s bývalou manželkou Pavlou a Petra, s nynější ženou Janou. Ondra jde v otcových šlépějích a jeho nejznámější rolí je Prokop Hlinka v Modrém kódu. Ale teď ho čeká úplně nová role, a to režisérská, a navíc bude vést svého otce!

„Chci u práce pohodu, a tak jsme se snažili sestavit tým, který bude vstřícně naladěn a bude mít hlavně čas na přípravu této komedie. Volba na mého syna Ondřeje není o zametání cestiček otcem, ale viděl jsem jeho skvělé představení Mrk, které zrežíroval v Divadle v Dlouhé. Moc se mi líbilo. Bylo vidět, jak skvěle pracoval se souborem. A tak mě napadlo ho požádat o spolupráci. Navíc se těším na střet dvou vidění divadelního světa. A láká mne jako otce si zkusit práci se synem. Věřím, že nás to může obohatit,“ říká Petr Rychlý, ale na tiskové konferenci v divadle s úsměvem dodal: „Na druhou stranu doufám, že o syna navždy nepřijdu.“

VIDEO: Tohle jste viděli? Petr Rychlý v neskutečném převleku za Louise Armstronga!

Video
Video se připravuje ...

Tohle jste viděli? Petr Rychlý v neskutečném převleku za Louise Armstronga! TV Nova

Rychlému ve francouzské komedii z prezidentské pracovny S pravdou ven bude sekundovat herec Luboš Veselý. 

„Co se týče Luboše Veselého, to není můj nápad, to už je práce mého syna Ondry. Byli jsme oba moc potěšeni, že tuto nabídku Luboš přijal. Jednak se máme velice rádi a už dlouho jsme si chtěli spolu zahrát. A teď trošku v nadsázce – možná, že naše příjmení napoví, jakej ten divadelní kousek bude – Rychlý a Veselý,“ netají se herec. 

Fotogalerie
28 fotografií