„To byl víkend. 36 členů rodiny, včetně našich nejnovějších členů, dvojčat Felixe a Alice a miminka Aidana, a naše rodina se stále rozšiřuje. Všichni kromě dětí byli očkovaní, samozřejmě,“ zdůraznila kráska, která dnes a denně na sociálních sítích dokazuje, že věk je jenom číslo, a i s téměř šesti křížky na krku se může pochlubit postavou, jakou by jí mohly závidět ženy o generaci, možná dvě mladší. Rodinný víkend si podle všeho všichni užili, byť se spalo na „nafukovacích matracích v každém rohu domu“ a nikdo se nesměl osprchovat, aby nedošla teplá voda.

„Víno a příběhy a sušenky a miminka a psi a kočky a pivo a vánoční hudba a další pečení cukroví a všudypřítomná vůně másla, cukru a vanilky,“ popisovala Pavlína Pořízková barvitě na instagramu. Kromě toho se svými nejbližšími stihla i „řezání vánočního stromku na farmě, návštěvu Mikuláše, oslavu svátku svaté Lucie, sledování vánočního představení, které společně napsaly a zahrály všechny děti v rodině. Vytváření vzpomínek, stmelení malých sestřenic, společné trávení času a spousta a spousta lásky a smíchu. A jistě, pár dramat a ‚ups‘ momentů – bez toho nemůže být žádná rodina.“

VIDEO: Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná

Video
délka: 02:41.28
Video se připravuje ...

Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná. Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

„Tuto tradici jsme zavedli v naší rodině, když jsem před téměř čtyřiceti lety poprvé přijela do USA, a jediný rok, kdy jsme ji vynechali, byla loňská pandemie,“ vysvětlila Pořízková, co k takovému velkému rodinnému setkání vedlo. Na fotkách, kterými tato slova doprovodila, ukázala, že se skutečně umí postavit za plotnu. A i když je modelkou, co si musí hlídat svou postavu a počítat každou kalorii, cukroví, které upekla, vypadá skutečně velice chutně. Pustila se do pečení toho nejtradičnějšího z našich luhů a hájů – kokosky, linecké cukroví, vanilkové rohlíčky nebo třeba vosí hnízda.

Svým kulinářským umem dostala Pořízková do kolen své followery i kolegy z umělecké branže, které by nespíš ani nenapadlo, že může být takhle šikovná. Dánská spisovatelka Annika von Holdtová (53) například reagovala komentářem: „Chci se přistěhovat! Myslíš, že je už moc pozdě na to, abys mě adoptovala?“ vtipkovala. S přáním krásných blížících se vánočních svátků pak přispěchala třeba herečka Erika Eleniaková (52), známá díky roli záchranářky Shauny McClainové v televizním seriálu Pobřežní hlídka.

Fotogalerie
80 fotografií