Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, bouřka 23°C

Bohdalová, Langmajer a spol. mají smůlu: Zrušené premiéry kvůli další vlně covidu!

/
 • Mnohé premiéry byly odloženy na příští rok.
  26. listopadu 2021 ● 05:00

  S pandemickou situací opět přituhuje a kultura zase dostává pořádně na frak. Kvůli ochranným opatřením i snížené návštěvnosti akcí ze strany diváků se opět odkládá i celá řada premiér. Kterých událostí se lidé letos již nedočkají?

 • 1.

  Tajemství staré bambitky 2

  Krátce před Vánoci, 9. prosince, měl do českých kin vstoupit druhý díl velmi úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky. Kvůli zhoršující se pandemické situaci byla ale premiéra odložena až na rok 2022. Žádné datum zatím stanoveno není, podle tvůrců bude oznámeno příští rok. 

 • 2.

  Vánoční příběh

  Komedie české režisérky Ireny Pavláskové (61) Vánoční příběh měla mít premiéru již 25. listopadu letošního roku, kvůli covidové situaci, která zhoršila návštěvnost kin, ale byla přesunuta až na rok 2022. 

  Komedii, která sleduje průběh svátků u několika českých rodin, se dostalo skutečně hvězdného obsazení. Objeví se v ní například Jiřina Bohdalová, Karel Roden, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jana Bernášková, Veronika Žilková, Jitka Sedláčková, Pavla Beretová, Máša Málková, Albert Čuba, Pavel Kříž, Jaroslav Plesl, Anna Fialová, Hynek Čermák, Jana Plodková, Sara Sandeva nebo Jan Nedbal

 • 3.

  Narozeninový koncert Ladi Kerndla

  Fanoušci přijdou také o narozeninový koncert Vladimíra "Ladi" Kerndla (76), na kterém měla vystoupit i jeho dcera Tereza (35). Ten se měl původně uskutečnit již 14. května 2020. Pak byl odložen na 10. 12. 2020 a později opět na 9. 12. 2021. Teď ho pořadatelé zrušili definitivně. Server Ticketportal informoval, že všechny vstupenky je možné vracet v místě zakoupení. 

 • 4.

  Copak je to za mazáka...

  Odložené je i pokračování známé komedie Copak je to za vojáka... z roku 1987,  komedie Copak je to za mazáka... z dílny režiséra Vladimíra Skórky. Snímek v hlavní roli s Jiřím Langmajerem měl do českých kin zamířit již letos v listopadu, nakonec se tak ale stane až 1. 12. 2022. 

   

   

 • 5.

  Carmina Burana

  Odložena byla také ikonická Carmina Burana skladatele Carla Orffa v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague. Koncert se měl uskutečnit letos 23. 11. ve Smetanově síni pražského Obecního domu. Nakonec byl ale posunut na 6. 6. 2022. 

 • 6.

  Die Happy s Martou Jandovou

  Počkat si budou muset i fanoušci německé rockové kapely v čele s Martou Jandovou Die Happy. Ta měla koncertovat na konci října v Paláci Akropolis, akce byla ale odložena až na 13. 11. 2022.

 • 7.

  Šlapeto

  Smutné zprávy má pro fanoušky i Radan Dolejš z kapely Šlapeto. „Vážené a milované fanynky, vážení fanoušci a milovaná fanouščata, s bolestí na srdci vám tímto oznamujeme, že z vážných zdravotních důvodů, jakožto i vrcholících vládních koronavirových opatření musíme přeložit naše Adventní koncerty v divadle Semafor (5.12. od 15:00 a od 19:00 hod.) a Tříkrálové koncerty tamtéž (9.1. 2022 v 15:00 a v 19:00),“ sdělil fanouškům na svém facebooku a rovnou vypsal náhradní termíny. 

  VIDEO: Jiřina Bohdalová to rozjela se Šlapeto!

  Video
  délka: 01:46.08
  Video se připravuje ...

  Jiřina Bohdalová to rozjela se Šlapeto! Eva Tušková

  Fotogalerie
  13 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy