Mnohé dospívající slečny se za rovnátka stydí a nosit je nechtějí. To však není příklad mladší dcerky modelky Ivy Kubelkové, která na FTV Prima uvádí pořad Showtime. Na Instagramu sdílela fotky, na nichž se jedna z jejích dvou ratolestí  nadšeně zubí přímo do objektivu. „Tak naše Kája má konečně rovnátka, na která se ták těšila. Zvláštní, jak se dnes některé děti tak těší, že budou mít v puse kus drátu,“ podivovala se nad přístupem dcerky vnadná kráska, která se v roce 1996 stala první vicemiss v soutěži krásy.

„A to si ještě sama vybrala, že chce přesně tyhle!“ napsala ke snímkům, na nichž jsou rovnátka klasická, s jasně viditelnými zámky. Místo toho, aby zvolila takzvaná neviditelná, za která vděčí krásně srovnanému chrupu například herečka Veronika Arichteva (35) či Nikol Štíbrová (35), Karolína je má v ústech zcela přiznaná. Odpovídá to však její rebelské povaze – jenom málokterá holčička si například nechá vyholit kus hlavy, jak to udělala právě Kája na konci srpna.

VIDEO: Krásné dcery Ivy Kubelkové Karolína (12) a Natálie (16) poprvé společně na mole! 

Video
délka: 02:46.08

Krásné dcery Ivy Kubelkové Karolína (12) a Natálie (16) poprvé společně na mole! Markéta Reinischová

Sama se však za rebelku nepovažuje. „Lidi mě tak asi vidí, pro ten můj sestřih, nebo jak se líčím… Někdy je to můj účel, ale nechtěla bych se třeba líčení a modelingu věnovat celý život,“ řekla Blesku sympatická Karolína, která má za sebou už dokonce první módní přehlídku.

Po boku své starší sestry Natálie (16) si vyzkoušela chození po mole během karlovarského filmového festivalu. Šlo jí to naprosto přirozeně, a tak je možné, že se této řeholi začne věnovat stejně tak jako Natálie. Ta je už i vzdor svému věku ostřílenou modelkou.

Fotogalerie
48 fotografií