Za psími mazlíčky vyrazili nejen protagonisté připravovaného muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská, mezi které patří třeba Hanka Křížková (64), Josef Vágner (31), Petr Ryšavý (30), Karolina Gudasová (29) či Sandra Pogodová (46), ale také ředitel Divadla Broadway Oldřich Lichtenberg Jr.  Nemalý finanční obnos se bude útulku rozhodně hodit. Stejně tak jako dovezené krmivo. „Radost z dnešní návštěvy útulku je nepopsatelná. Jsem moc rád, že jsme mohli alespoň návštěvou zpříjemnit jeden z všedních dnů a finančním darem pomoci,“ pochvaloval si Oldřich Lichtenberg Jr.

Samotní herci byli na místě, co obvykle všechny milovníky němých tváří traumatizuje, příjemně překvapeni. „Je to tu hezké, čisté, o pejsky je skvěle postaráno. Je vidět, že se mají opravdu dobře, jsou veselí. Obdivuji obětavost chovatelů, že jim poskytují péči a lásku, kterou potřebují. My máme u rodičů starého zlatého retrívra Trampa, ale celý život jsme byli kočičí, v jeden moment jsme třeba měli i 5 koček,“ nechal se slyšet Josef Vágner poté, co se s mnohými pejsky jaksepatří pomazlil.

VIDEO: Roztěkaná hvězda Čarodějky Petr Ryšavý: Neví, kterou holku dřív!

Video
Video se připravuje ...

Roztěkaná hvězda Čarodějky Petr Ryšavý: Neví, kterou holku dřív! David Turek

Oproti němu je prý Sandra Pogodová spíše „psí“ člověk. „Mám radši psy než kočky, protože se podle mě dají víc vychovat,“ mínila herečka, která ocenila, že v tomto útulku jsou starší zvířátka. „Slouží to tu jako domov důchodců, což je úžasné, ti psi tady mohou v klidu a v hezkém prostředí dožít. Těší mě, že psi tu jsou ve volném prostoru, a ne v kotcích,“ pochvalovala si. Sama doma ale žádného mazlíčka nemá. „Při svém kočovném stylu života bych neměla vůbec čas se o něj starat,“ svěřila se.

„U rodičů máme psy vždycky jen z útulku. Vždycky si vzali staršího psa, když mu bylo třeba 8 nebo 9 let, a byl s námi tak 3 roky a pak umřel, takže já s nimi soucítím. Jsou to broučkové a vzal bych si je všechny,“ přiznal Petr Ryšavý, jenž je kromě muzikálů k vidění i na televizních obrazovkách – byl jednou z hvězd seriálu Sestřičky. V tom ovšem nehrál zdravotníka, ale kamaráda „ajťáka“ hlavní hrdinky Katky Kinské v podání Natálie Halouzkové (20).
Fotogalerie
86 fotografií