V případě zpěvačky se prý Friml cítí být stále vázán mlčenlivostí. „Nicméně jsem rád, že se tehdy podařilo, aby se rozešli slušně. Aby se dohodli,“ přiznal advokát, že vztahy byly značně napjaté.

O svatbě blonďaté hvězdy hudebního nebe a uhrančivého tmavovlasého zpěváka informovala všechna tehdejší média. Nevěsta a ženich nazpívali hit Rozhoupej zvony nad námi a ten jim zněl i ve francouzské metropoli na konzulátu, kde si řekli ano. „Brali jsme se romanticky v Paříži za velké pozornosti okolí. Rozváděli jsme se velice potichu v Dejvicích,“ říkávala potom Eva Pilarová se svým černým humorem.

Velká láska vydržela jen 14 měsíců. „Nehodili se k sobě,“ přiznává po letech Karel Friml. Eva si ho zvolila jako právního zástupce, protože se dobře znali, měl přestavěnou kovárnu nedaleko její chalupy, která je nyní na prodej.

„Nebyl to muž pro ni,“ říká diplomaticky Karel. Přesnější důvod je, že Mayer žárlil na slávu a úspěch své ženy, která už tehdy měla doma Zlatého slavíka. „Nepatřili k sobě povahově, Eva by tehdy ocenila větší možnost mužské opory,“ dodává opatrně právník. Nicméně i jeho zásluhou se Eva a Jaromír po rozvodu odebrali do vyhlášené čínské restaurace ve Vodičkově ulici, kde si v míru a poklidu řekli sbohem nad talířem černých vajec, která Eva zbožňovala.

Po rozvodu emigroval

Jaromír Mayer asi 14 let po rozvodu emigroval s novou partnerkou Radkou Machovou do Kanady. Evě se někdy ke konci 90. let z daleké ciziny doneslo, že Mirek, jak se zpěvákovi říkalo, přibral a jeho uhrančivá patka značně prořídla.

Video: Vdovec po Pilarové prodává milovanou chalupu. A Janda otevřeně o infarktu

Video
délka: 03:08.84
Video se připravuje ...

Vdovec po Pilarové prodává milovanou chalupu. A Janda otevřeně o infarktu Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií