Pro oko divaček by byl exotický krasavec, jehož otec je Nigerijec, příjemným zpestřením. Ne nadarmo se umístil na třetím místě v soutěži Muž roku 2019 a nyní spravuje sociální sítě pro stanici Prima Cool. Koncem minulého týdne měl ale schůzku se šéfredaktorkou společenské rubriky TV Prima Zuzanou Brzákovou, pod kterou spadá i Showtime.

Herečka vs. nová tvář

„Stále se rozhodujeme mezi dvěma kandidáty. Jednou tváří je oblíbená herečka ze seriálu Slunečná a druhou je nový, neokoukaný muž,“ řekla Blesku Zuzana Brzáková. Nepřímo tak potvrdila, že schůzka s Immanuelem by mohla být právě z důvodu hledání vhodné náhrady za královnu biatlonu. „O koho jde, ale zatím nebudeme prozrazovat. Diváky budeme brzy rádi informovat,“ dodala.

Chce ještě pracovat

Zatímco se televize rozhoduje mezi novými uchazeči o moderátorský post, krásná zrzka si vychutnává poslední měsíc, než přivede na svět vytouženou holčičku. S partnerem Milošem Kadeřábkem (34) cestují po krásách Česka, relaxují a zvelebují hnízdečko lásky. Na odchod z Primy se ale Gábina ještě úplně nechystá. „Nechávám to na pocitu, ráda bych si vysílání ještě pár týdnů užila. Uvidíme, jak na tom budu s energií,“ řekla Soukalová Blesku na začátku měsíce.

Mladý markeťák

Mimo úspěchu v Muži roku 2019 a správy sociálních sítí pro Primu Cool má krasavec bakalářský titul z marketingu a managemetu, je velkým sportovcem a rozjel také vlastní byznys s grafenovými tričky z PET lahví. „Jsem mladý on-line markeťák, který je otevřený učit se novým věcem v digitálním a obchodním světě,“ popisuje sám sebe na profesionálním pracovním portálu.

Muži roku vedou

Krásní chlapi zkrátka na diváky zabírají. Immanuel však není jediným účastníkem mužské soutěže krásy, po kterém televize Prima sáhla. Od letošního dubna společně s Gabrielou Laškovou(31) moderuje Hlavní zprávy Marek Kafka (28), jenž se ucházel o titul Muž roku 2017.

VIDEO: Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?!

Video
délka: 04:43.76

Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! Markéta Reinischová

Fotogalerie
33 fotografií