„Je to tak, mám přítelkyni. Jak dlouho, to se těžko říká, když byla ta pandemie,“ přiznal Blesku Mádl, který večer trávil po boku krásné brunetky s kudrnatými vlasy.

Víc ale o své nové lásce neprozradil. Podle webu Extra.cz by se ovšem mělo jednat o Adrijanu Trpković, rodačku ze srbského Bělehradu, která je také z branže, ale i přes své půvaby není herečkou. Věnuje se scénografii a kostýmům.

Ovšem není bez zajímavosti, že právě Adrijana už před Mádlem vystřídala několik partnerů mezi herci, a to dokonce včetně Jirkova parťáka z filmů Snowboarďáci či Rafťáci Vojty Kotka (33). S ním tvořila pár v roce 2008 a nahradila tak v jeho životě Terezu Voříškovou (32), s níž Vojta randil před ní. Tereza přitom zase jeden čas chodila i s Mádlem, s nímž se poznali při natáčení pohádky Peklo s princeznou...

Po letech je vše jinak a z Voříškové je Ramba a ještě ke všemu nastávající dvojnásobná maminka, která nemá problém se se svými expartnery potkat při práci. Buď s Kotkem ve Vlastnících, nebo s Mádlem právě v novém snímku Deníček moderního fotra.

Dalším známým expartnerem Adrijany Trpkovič je Stanislav Majer (43), s nímž vztah několikrát slepovali. Nakonec to ale stejně nevyšlo a radost z toho může mít právě Jiří Mádl, který krásku nyní získal pro sebe. Takže už nezbývá než popřát, aby jim to dlouho vydrželo. 

VIDEO: Jiří Mádl v době, kdy byl bez ženské! Jak si vyvolenou představoval?

Video
délka: 03:12.45
Video se připravuje ...

Jiří Mádl je bez ženské! Jak by jeho vyvolená měla vypadat? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

 

Fotogalerie
67 fotografií