„Je to tak, mám přítelkyni. Jak dlouho, to se těžko říká, když byla ta pandemie,“ přiznal Blesku Mádl, který večer trávil po boku krásné brunetky s kudrnatými vlasy.

Víc ale o své nové lásce neprozradil. Podle webu Extra.cz by se ovšem mělo jednat o Adrijanu Trpković, rodačku ze srbského Bělehradu, která je také z branže, ale i přes své půvaby není herečkou. Věnuje se scénografii a kostýmům.

Ovšem není bez zajímavosti, že právě Adrijana už před Mádlem vystřídala několik partnerů mezi herci, a to dokonce včetně Jirkova parťáka z filmů Snowboarďáci či Rafťáci Vojty Kotka (33). S ním tvořila pár v roce 2008 a nahradila tak v jeho životě Terezu Voříškovou (32), s níž Vojta randil před ní. Tereza přitom zase jeden čas chodila i s Mádlem, s nímž se poznali při natáčení pohádky Peklo s princeznou...

Po letech je vše jinak a z Voříškové je Ramba a ještě ke všemu nastávající dvojnásobná maminka, která nemá problém se se svými expartnery potkat při práci. Buď s Kotkem ve Vlastnících, nebo s Mádlem právě v novém snímku Deníček moderního fotra.

Dalším známým expartnerem Adrijany Trpkovič je Stanislav Majer (43), s nímž vztah několikrát slepovali. Nakonec to ale stejně nevyšlo a radost z toho může mít právě Jiří Mádl, který krásku nyní získal pro sebe. Takže už nezbývá než popřát, aby jim to dlouho vydrželo. 

VIDEO: Jiří Mádl v době, kdy byl bez ženské! Jak si vyvolenou představoval?

Video
Video se připravuje ...

Jiří Mádl je bez ženské! Jak by jeho vyvolená měla vypadat? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

 

Fotogalerie
67 fotografií