„Máme před sebou několik nabitých dní (chápej volnem), kdy jsme si naplánovali Chorvatsko trochu jinak. Tak si držte klobouky, páč budeme ve spojení,“ přislíbil Marek Lambora fanouškům skrze svůj instagramový profil. A jak slíbil, tak také činí. „Takže přátelé, dneska vyrážíme na plavbu do národního parku Kornati na ostrově. Ještě nevíme, co nás tam čeká. Brzo to zjistíme jak my, tak i vy,“ lákal například mladý herec své sledující v jednom z instapříběhů. Na něm je k vidění na lodi, kterou si společně s Andreou Bezděkovou pronajali k vyjížďce jen pro sebe.

A tak se duo sestávající z nadějného herce a vítězky soutěže Česká Miss z roku 2016 kochá krásou krajiny. Nechybí návštěvy luxusních přímořských restaurací, skleničky kvalitního pití i dobrého jídla. Jedna zajímavost ovšem tenhle výlet dvou zamilovaných hrdliček provází. Na veškerých příspěvcích, které na sociální sítě ve spojitosti s dovolenou prozatím přidala Andrea Bezděková, hraje hlavní roli právě ona.

Po jejím vyvoleném není na modelčině instagramu ani vidu ani slechu. To Marek Lambora zvolil opačný přístup. Modelku ukázal na společném snímku na samém začátku dovolené, a Andreu Bezděkovou na něm dokonce přímo označil. Navíc téměř ve všech jeho instastories hraje misska hlavní roli. Tak či tak dovolenou si dvojice, soudě dle hercových příspěvků, společně velmi hezky užívá.

Video: Hvězda Slunečné přistižen se slavnou milenkou! A Hůlka protestuje v restauraci u piva

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Slunečné přistižen se slavnou milenkou! A Hůlka protestuje v restauraci u piva Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
50 fotografií